موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
Biggrin.gif هوشت عالی بوووووووود
نه اون عکس چیه این ک بهتره مانیا Biggrin.gif
(18-02-2016، 05:23 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:15 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:11 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:08 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قربانت بیا ببین بازه فکری مانی برای کدوم گروه سنی
زیر الف نباشع صلوات Biggrin.gif

زیر الف Confused Confused Confused Lightbulb.gif

باز ی حرف بهتون یاد دادما حالا هی بگید Undecided.gif Biggrin.gifههه واسه مانی هنوز معیارسنجشش کشف نشده

من تو انجمن دشمنم بودم اونجا تست هوش جواب میدادم حالا کی بودم Huh.gif Huh.gif

اووووم نمیدونم شاگرده انیشتینی Confused
Biggrin.gif نرگسی بعد بووووووووووووق مدت میاد یه چی میگه دوباره میره
خخخخ گوشیم خاموش شده بود،زدم ب شارژ،یاااا امام راحل من برم تا منفجر نشدم ،بی نرگس نشدین،فدام بشین فعلا Heart.gifواسه دخترا
Tongue.gifواسه پسرا ههه
(18-02-2016، 05:29 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ااا جک تویی غرق شده بودی که رز دستتو نگرفت بکشه بالا Wink.gif
پس مانی م اسم خودت نیس خخخخ عکس اون پسر ژاپنیرو بزار باحال بود   Biggrin.gif

اونم ندیدم Tongue.gif

نه که نیست - از اون خوشم نمیاد Biggrin.gif Biggrin.gif
(18-02-2016، 05:31 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اون عکس چیه این ک بهتره مانیا  Biggrin.gif

اونکه بعله Wink.gif

خودم از این خوشم میاد Shy.gif
(18-02-2016، 05:36 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخ گوشیم خاموش شده بود،زدم ب شارژ،یاااا امام راحل من برم تا منفجر نشدم ،بی نرگس نشدین،فدام بشین فعلا Heart.gifواسه دخترا
Tongue.gifواسه پسرا ههه

Heart.gif باشد که همیشه منفجر شوی . البته از خنده و شادی و شارژ زیاد Biggrin.gif
(18-02-2016، 05:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:31 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه بعله Wink.gif

Biggrin.gif نگفتی چند سالته میتونی ب میلادی بگی راحت باش
(18-02-2016، 05:50 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:44 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 05:43 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونکه بعله Wink.gif

Biggrin.gif نگفتی چند سالته میتونی ب میلادی بگی راحت باش

یه 3 4 سال از اون که گفتی بیا بالا خوبه دیگه Tongue.gif Tongue.gif

Biggrin.gif حسابداری الحق اییییییییش
(18-02-2016، 05:48 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرار از زندان. .لاست  اینارو دیدی
تریپ جکی جان بود من فکر میکردم طرف خارجیه مینوشت لهجه داشت خخخ Cool.gif
ایدیت یه چی بود عوض کردی اینجا باید به مغزم فشار بیارم یادم بیاد Biggrin.gif

فرار زندان ایرانی رو دیدم Biggrin.gif  

لاست Confused Lightbulb.gif