موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-02-2016، 09:19 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 09:15 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif  Undecided.gif  Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

دوتا  پولدرار میخوای چشم روشن.خوبه له له نمیاد اینجا بد اموزی Biggrin.gif چراغتو بنداز صدو ده انقدر چراغ نمیزنه Angry.gif

نه هیچی نمیخوام اصلا Sad.gif
فرگلی دمت جیز کلی خندیدم Biggrin.gif
(18-02-2016، 09:23 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرگلی دمت جیز کلی خندیدم  Biggrin.gif

دم من چی Biggrin.gif Tongue.gif
(18-02-2016، 09:26 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 09:23 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم من چی Biggrin.gif  Tongue.gif

پر پر Biggrin.gif
(18-02-2016، 09:30 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 09:26 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دم من چی Biggrin.gif  Tongue.gif

پر پر  Biggrin.gif

دارم برات Shy.gif
(18-02-2016، 09:15 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرگل یه باشه تو مایه های احسان علیخانی و باربد  Biggrin.gif

علیخانی که دماغ عمل کرده دیگه آک نیست Biggrin.gif

باربدم که همچین دلچسب نیست Tongue.gif
(18-02-2016، 11:29 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 09:15 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرگل یه باشه تو مایه های احسان علیخانی و باربد  Biggrin.gif

علیخانی که دماغ عمل کرده دیگه آک نیست Biggrin.gif

باربدم که همچین دلچسب نیست Tongue.gif

این مجری سه شو امشب چطور بود موقع مسابقه خوانندگی کت نارنجی داشت Biggrin.gif
(18-02-2016، 11:35 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-02-2016، 11:29 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مجری سه شو امشب چطور بود موقع مسابقه خوانندگی کت نارنجی داشت  Biggrin.gif

سه شو رو اونجاشو ندیدم حتما خوب بوده میگی Biggrin.gif
من برم  شب تون خوش ستاره بچینید Shy.gif Shy.gif
لاغر بود ولی خوب بود ...بگم بره باشگاه حله  Biggrin.gifپس ردیفش کن دیگه.شب خوش