موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک گفتگو بین کاربران
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-02-2016، 08:29 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همه رو بگو ترجمه Wink.gif
شیر
پنیر
خامه
دوغ
کره
اهل محل خوب کاری میکنه Cool.gif فردای ولنتاین نباید به کسی محل گذاشت Tongue.gif

به ترتیب Biggrin.gif Biggrin.gif
سوت
پنیر
خاما
اودوغ
کره

بله Undecided.gif
(15-02-2016، 08:37 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا خخخ حمید دلنبد اهل محل؛ سوت که یه چیز دیگش توش فوت میکنن صداش میاده Biggrin.gif

Biggrin.gif  Biggrin.gif

نه باید غلیظ بگی سوت Biggrin.gif Tongue.gif
(15-02-2016، 09:06 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 08:45 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 08:43 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کلا بیخبر م  چی چی ه  Biggrin.gif بووخدا

همون ندونی بهتره Biggrin.gif  Tongue.gif

Biggrin.gif ندانستن عیب نیس بگو بووخدا   Exclamation

Biggrin.gif Biggrin.gif
(15-02-2016، 09:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 07:10 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 07:07 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنیدم این رای دادنا همش الکیه خودشون هرکیو بخوان نگه میدارن هرکیو بخوان حذف میکنن Confused  Tongue
اصلا تعدا رای رو ب مردم و هنرجوها نشون نمیدن Tongue

اره چند روز پیش یکی از بهتریناشو انداخت بیرون Tongue

Biggrin.gif اون پسره روضه خون میگی بهترین . چون مربیش یه سری گیر میحرفه به همه مردم  به اعضای گروهش رای نمیدن اون یکیشونم این هفته حذف میشه  Wink.gif

نه اون دختررو میگم Tongue
(15-02-2016، 09:25 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کذوم دختره سولماز جون یا سیا جون Biggrin.gif
سولماز Tongue
(15-02-2016، 09:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قضیه بو داره ماسک زدی ا Biggrin.gif
من که نفهمیدم چطور ی  شده  Exclamation.gif

رییسشون انداخته بیرون
(15-02-2016، 09:41 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 09:37 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 09:35 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رییسشون انداخته بیرون

Biggrin.gif راجب رضا روحانیم حرف زده؟ پسر انوشیروان . ظاهرش که بامزه س قشنگم حرف میزنه

Confused اونو خبر ندارم
صب بخیر ایران Tongue
(15-02-2016، 09:41 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 09:37 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رییسشون انداخته بیرون

Biggrin.gif راجب رضا روحانیم حرف زده؟ پسر انوشیروان . ظاهرش که بامزه س قشنگم حرف میزنه

من ازش بدم میاد Dodgy.gif Biggrin.gif
(15-02-2016، 09:26 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-02-2016، 09:25 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کذوم دختره سولماز جون یا سیا جون Biggrin.gif
سولماز Tongue

من همون قسمتو دیدم وقتی آهنگشو نخوند و گفت ب خاطر مسائل پشت پرده خدافظی میکنم
ینی کلی حال کردم Biggrin.gif رنگ اون رها اعتمادی زرد شده بود Biggrin.gif
آبروشون رفت ب ی عبارتی Tongue Biggrin.gif