موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها شارژ هست؟
(14-06-2015، 07:36 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پونصدیا هم میدن؟ بزنم؟

آره بزن
اونهاکه شارژگرفتن بگن،درجواب سوال اگر12 یاا13 رابفرستیم کافیه،،،هرچندیکربعه برای من هنوزهیچ جوابی نداده
بچه ها به یک از خط هام تبریک نگفت ج فرستادم ج نداد..برای کسی اینطورشده؟چیکارکنم؟
safeیعنی چی؟
(14-06-2015، 07:47 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونهاکه شارژگرفتن بگن،درجواب سوال اگر12 یاا13 رابفرستیم کافیه،،،هرچندیکربعه برای من هنوزهیچ جوابی نداده

تا سوالش رو جواب ندی نمیده عزیز
(14-06-2015، 07:49 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
safeیعنی چی؟

امن
(14-06-2015، 07:49 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
safeیعنی چی؟

امن
(14-06-2015، 07:49 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 07:47 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا سوالش رو جواب ندی نمیده عزیز

منظورت جواب سوالی که خودش میده راباید جواب بدیم،یااینکه 12 یا13رادرمرحله دوم بدیم کافیه،
به من جواب داد شرکت در قرعه کشی دو دستگاه ‏SAMSUNG Galaxy S6 EDGE‏ و تبریک نگفت.تموم شد؟