موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دسترسی ب نداشتم ب نت پیام اومد واسه گوشیم وگرنه .... Sad.gif شرمنده
(11-06-2015، 01:55 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-06-2015، 01:49 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک شماره............شارژ رایگان به هزار نفر اول
ارسال 1 به شماره 737980
این پیام حالا واسم اومد 1 فرستادم ولی هنوز جواب نیومده

مسابقه مقصد نهایی هست .فقط سوال میپرسه.
دوست خوبم آقای نیومن من این شارژای 1000 یا 2000 نفری که به خطم میاد هیچکدوم شارژ نمیدن حتی اگه 3 بعد از ظهر باشه ولی بعضی ها خوش شانسن از همون مسابقه ورزشی هم که 3 سوال باید جواب میدادیم و به 2000 یا 3000 نفر اول شارژ میداده گرفتن ولی تا من زدم تموم شده بود و با اینکه در پیامش نوشته بود فردا ساعت 9 صبح هم شارژ میده ولی اون موقع هم حرفی از شارژ نزد  Sad.gif  Biggrin.gif
(11-06-2015، 02:24 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 7108 دیگه شورشو در اورد هردفعه لغو میکنم باز سوال میفرسته و شارژ کم میکن.
کسی شماره پشتیبانیشو نمیدونخ?

021-88582026

برای لغو L ب 7108 بفرستین
(11-06-2015، 12:51 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-06-2015، 12:33 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
14-چگونه مي توان سرويس نقشه مجازي ايرانسل را براي اعضاي خانواده فعال كرد؟
1.ارسال كلمه OZVIAT به 8900
2.ارسال عبارت ثبت نام به 8900

2 میشه

آقا ایون عزیز شما و آقای نیومن هم ماشاله راهنماهای خوبی هستین. من همیشه جواب این سوال رو 1 میزدم ولی امروز دیدم نوشت 1 اشتباست و اکثر سوالات مربوط به ایرانسل رو با اینکه تکراری هم باشه اشتباه جواب میدم Sad.gif Biggrin.gif
7108 پنجشنبه ها هم شارز میفرسته؟
از دوستان کسی هست بدونه چرا 780 به خط من میگه شماره فروشگاه اشتباست آخه اگه خط تکراری باشه باید بگه شماره موبایل تکراری هست Sad.gif
(11-06-2015، 03:34 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی هست بدونه چرا 780 به خط من میگه شماره فروشگاه اشتباست آخه اگه خط تکراری باشه باید بگه شماره موبایل تکراری هست Sad.gif

خب حتما کد شانس اشتب میزنی
(11-06-2015، 03:34 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضي وقتا كد شانسي كه ميده رو ميگه اشتباهه
بعضي وقتام سيستمش قاطه
ممنون دوستای خوبم آقا پویا و آقا بلک ، البته دیروز چنبارم پشت سر هم کد مختلف هم گرفتم و زدم خطای فروشگاه میداد و البته چند ماه قبل من با اون خط کد شانس وارد کرده بودم شاید برای همین باشه خطای شماره فروشگاه اشتباست میداد و یا مینوشت موبایل تکراریه  Sad.gif
(11-06-2015، 03:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوستای خوبم آقا پویا و آقا بلک ، البته دیروز چنبارم پشت سر هم کد مختلف هم گرفتم و زدم خطای فروشگاه میداد و البته چند ماه قبل من با اون خط کد شانس وارد کرده بودم شاید برای همین باشه خطای شماره فروشگاه اشتباست میداد و یا مینوشت موبایل تکراریه  Sad.gif

سیستم اپدیت شده چند ماه پیش اگه جایزتو گرفته باشی بازم میتونستی از این سامانه بازم جایزه بگیری چون این مرحله دوم جایزه محسوب میشه شاید شما چند بار کد شانس پشت سر هم زدی سیستم هنگ کرده