موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
dateline='1434349467']
شماره ی 7108 چی بود ازش پیام شارژ می اومد؟
[/quote]

73711141
به نظر من کدهایی که وارد نمیشند استفاده شدند
من الان کد شارژ دی ماه ۷۳۷۶۰۱ رو زدمو شارژ شد.... این کدا هیچ وقت اعتبارشون تموم نمیشه فقط تا یکی دو روز اولی که کدارو میگیرید، بخاطر شلوغ بودن سیستم، ممکنه شارژ نکنن. اگر کدیو سه بار بزنید و شارژ نکنه، دیگه کار نمیکنه. پس چند روز بعد با خیال راحت بزنید. هیچ کدوم از مشکلاتی که شماها میگیدو من نداشتم چون گذاشتم بعدا زدم.
واسه ورود کدام بهترین کار اینه که اول ستاره ۷۲۰ ستاره ۵۰۰ مربع رو بزنید، بعدش اگه گفت کد را وارد کنید، کدتونو بزنید و راحت شارژ میشه. کسایی که سه بار یا بیشتر کدشونو زدنو ارور داده، دیگه کار نمیکنه چون اشتباه از خودشون بوده....
آقا وانتیار 500 تومنیا برای من حتی اگه 3 بار هم نزنم و بگه کد صحیح نیست یا ارور بده دیگه شارژ نمیشه Sad.gif
(15-06-2015، 10:45 AM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توی 737604 و 737601 که از 10 تا 14 بود شرکت نکنید ، اولش میگه عضو نیستید بعدشم دوتا سوال میپرسه هربار 120 کم میکنه کدش هم الکیه و شارژ نمیشه ، جدی جدی شورشو دراوردن

مگه امروزم این دو کد تا ساعت 14 شارژ میدن؟ Huh
(15-06-2015، 11:13 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 10:45 AM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان توی 737604 و 737601 که از 10 تا 14 بود شرکت نکنید ، اولش میگه عضو نیستید بعدشم دوتا سوال میپرسه هربار 120 کم میکنه کدش هم الکیه و شارژ نمیشه ، جدی جدی شورشو دراوردن

مگه امروزم این دو کد تا ساعت 14 شارژ میدن؟  Huh

اره باید دو سوال پاسخ بدین
(15-06-2015، 11:13 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 10:45 AM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه امروزم این دو کد تا ساعت 14 شارژ میدن؟  Huh

اره به دوتا سوال جواب میدی پونصد کم میکنه 480 تومن میده ایا شارژ بشه ایا نشه
ممنون از دوستان خوبم آقا سعید و مجتبی برای پاسخگویی البته دفعه قبل که من نگرفته بودم میگفتن یک سوال هم جواب بدیم شارژ میده. همچنین آقا مجتبی هر سوال 120 کم میکنه و 240 تومن که میشه! Sleepy.gif
قابل توجه کسایی که میخوان الان از 04 و 01 شارژ بگیرن

من همین الان گرفتم دوتاشم

به راحتی شارژ شدن
(15-06-2015، 11:19 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از دوستان خوبم آقا سعید و مجتبی برای پاسخگویی البته دفعه قبل که من نگرفته بودم میگفتن یک سوال هم جواب بدیم شارژ میده. همچنین آقا مجتبی هر سوال 120 کم میکنه و 240 تومن که میشه!  Sleepy.gif

من هفته پیش جواب دادم نزدیک پونصد کم کرد ازم شارژیم ک داد شارژ نشد