موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-06-2015، 11:39 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان 7108چرا ب من کد 3نفر نمیده
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Em رو فرستادی؟؟
(10-06-2015، 11:39 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كد عضويت با فرستادن EM به 7108
3 نفر هم نيست 5 نفر بايد كدت رو بزنن تا هزار بده
بچه ها مسابقه عقل کل ساعت 5 عضو شدم گفت فردا ak 555 رو بفرست شارژ بگیر.الان بفرستم میده؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Em رو فرستادی؟؟
سلام این روشی امروزمسابقه شرکت کنیم فرداهروقت دوست داشتی شارژ دریافت کنی وباهزینه فقط120بدونکه بگه محصول در دسرس نیست واقعأبهترین روشه باید تمام مسابقها اینطوری باشه هم به کارمون میرسیم همه شبکه ایرانسل شلوغ نمیشه هفته دوبارمسابقه بذاره ولی خوبشوبذاره مثله مسابقه عقلک
(11-06-2015، 08:27 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این روشی امروزمسابقه شرکت کنیم فرداهروقت دوست داشتی شارژ دریافت کنی وباهزینه فقط120بدونکه بگه محصول در دسرس نیست واقعأبهترین روشه باید تمام مسابقها اینطوری باشه هم به کارمون میرسیم همه شبکه ایرانسل شلوغ نمیشه هفته دوبارمسابقه بذاره ولی خوبشوبذاره مثله مسابقه عقلک

من قبلا از سایتای دیگه خوندم سالهای قبل هم شرکتهای اسپانسر برگذارکننده مسابقات ایرانسل همینطوری شارژ میداده و میگفته عضو شید و شارژ رو چند روز بعد میفرستاده و در این بین کلی پیامک تبلیغاتی میفرستاده که شارژ ملت رو کم میکرده و اکثر ناراضی بودن. از طرفی عقل کل مال شرکت دیگری هست و 26 مسابقه معروف و همیشگی اپسان هم که مال شرکت اپسان هست که متاسفانه شرکت اپسان هم ظاهرا ورشکست شده چون چند روزه پیام شارژ 500 تومنی مسابقات 737604 و 9077 رو حتی پیامک انبوه میفرسته ولی از شارژ خبری نیست Biggrin.gif
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Em رو فرستادی؟؟
(11-06-2015، 10:53 AM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این جوابش چی میشه؟؟؟؟
5-اين يك سوال طلايي است:
با كدام دستوري مي توان شارژي موبايل يا وايمكس خود را افزايش دهيد؟
1.كد دستوري #2*4*710*
2.با كد دستوري #1*2*710*

جواب نده بابا دیروز قرار بود شارژ بده ب ما دیگه نداد
جواب سوال می شه گزینه2 یعنی کد دستوری*710*2*1#
(11-06-2015، 11:17 AM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من دیروز خونه بودم الان یه گوشیم که خونه بوده الان نگاه کردم تا سه تا اس ام اس براش اومده دوتاش.نوشته به هزار نفر اول شارژ میده یکیش به سه هزار نفر
دیروز کسی هم گرفته شارژ اینجوری؟؟
به اين پيام ها جواب ندين فقط و فقط دنبال کم کردن شارژتون هستن
منم گولشون رو خوردم