موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-06-2015، 11:36 AM)رویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جواب چیمیشه
زن و شوهر باید درباره بسیارز از امور معنوی وحدت نظر داشته باشند.این عبارت به کدام معیار انتخاب همسر اشاره دارد؟
1.توجه به مهارت های کلامی
2.وحدت نظر در مورد ارزش ها

2 Wink.gif
2میشه؟؟؟
(10-06-2015، 11:38 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا 780 میگه شماره موبایل تکراریست؟
مگه نمیشه روزی یکبار کد شانس وارد کرد؟ Rolleyes.gif

نه هر شماره فقط 1بار میشه کد شانس زد
(10-06-2015، 11:40 AM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 11:38 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در روز یکبار یا کلا دیگه فقط یکبار؟
(10-06-2015، 11:36 AM)رویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جواب چیمیشه
زن و شوهر باید درباره بسیارز از امور معنوی وحدت نظر داشته باشند.این عبارت به کدام معیار انتخاب همسر اشاره دارد؟
1.توجه به مهارت های کلامی
2.وحدت نظر در مورد ارزش ها

2 میشه.من قبلا به این سوال ج داده بودم.واسه 7108إ ؟ساعت 12 نشده که هنوز میفرستین
سوالات تاپیک خودش بپرسین 780را Sad.gif Lightbulb.gif
(10-06-2015، 11:41 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 11:40 AM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در روز یکبار یا کلا دیگه فقط یکبار؟

کلا هر شماره فقط 1بار
سوال من چي ميشه!؟من توراهم الان نتم ميپره
پدر بزرگ...
باید حتما ساعت 12 بفرستیم؟
(10-06-2015، 11:48 AM)ملودی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پدر بزرگ...
باید حتما ساعت 12 بفرستیم؟

فک میکنم اره باید 12 بفرستین.واسه شروعش اس خالی میفرستی 7108؟من یادم رفته عضویتشو