موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-06-2015، 08:06 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها عقل كل و بايد اس دوم رو فردا بزنم؟

اره ولی ساعت یک دو شب هم بزنی میده
داد حالا
در کمال ناباوری لغو کردم شارژ داد
(09-06-2015، 08:07 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوزم میده؟؟؟؟؟

ب من همین الان داد
عذر میخوام بابت پست
جواب شارژش دیرمیاد؟
(09-06-2015، 08:03 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-06-2015، 07:56 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عقل کل به من شارژ داد
۸۴۹۰۹

اولی بار گرفتی یا دو شب پیش هم گرفتی که امروز هم شارژ داد

برا اولین بار
(09-06-2015، 08:11 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عذر میخوام بابت پست
جواب شارژش دیرمیاد؟

اره تاحدودی.. صبرکن
(09-06-2015، 08:14 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ اومد امروز یا نه Huh.gif  Huh.gif

اس خالی بده 737810
من 494 رو ک فرستادم میگه عددی ک فرستادی جز گزینه ها نیست Undecided.gif
(09-06-2015، 08:16 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 494 رو ک فرستادم میگه عددی ک فرستادی جز گزینه ها نیست Undecided.gif

محدود بود این سامانه . تموم شده حتما