موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خودت م 1000بفرس
شاید بیاد Wink.gif
(15-06-2015، 05:49 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اولم شارژ بازی دیروزو نمیده چون شارژ ندارم
با یه خطم که شارژ دارمو زدم، بهم داد.
همراه اولم زرنگ شده Biggrin.gif

دوست عزیز من شارژم 0 بود ولی م 1000 رو فرستادم بهم داد
(15-06-2015، 05:34 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پستموچند دقیقه دیگه پاک میکنم
اون کارهایی که باشارژهای هزارتومانی میشه انجام دادهرگزنمیشه باشارژپانصدتومانی انجام داد،وشارژهای پانصدتومانی وضعیتشو تو این چند وقته دیدیدچجوری بوده،واکثرایا پوچه ویا بادردسر باید شارژشو گرفت،بخصوص اگرشارژ500 تومانی  ازطرف شرکت آپسان بوده باشه،آپسان به نظر اومده دزدی کنه،،هرچندکه خودم چندوقت پیش ازش تعریف کرده بودم،،اگرآپسان بخواد اعتبار شرکت معتبرفناپ را زیر سوال ببره،پس وای به حال شرکتهای دیگه،،من شخصامیگم اگر یک شارژ1000تومانی باشه بهتره تااینکه پانصدتومانی باشه،هزارتومانی را یا موفق نمیشی بگیریش،ویا اگربگیرش،لااقل سالمه وخیالت راحته

آقا حسین با اینکه پستتون حذف کردید من برای توضیحات تکمیلی نقل قول کردم چون شارژ 500 تومنی قبلا هم بود با این تفاوت که مسابقات اپسان (که فکر کنم با کسره الف باشه) قبلا بدون اینکه بقول شما کداشون پوچ باشن شارژ میدادن و معمولا روزانه دو شارژ 500 یا یک شارژ 1000 و یک شارژ 500 بود (کمتر اتفاق میافتاد 2 شارژ 1000 با هم باشه) و قبلا از 18 تا 24 شب میشد در مسابقاتش بدون اینکه محدودیت داشته باشه و خطای عضو نشدید بگیره شرکت کرد و شارژای 500 تومنی روهم روز بعد میشد وارد کرد ولی ظاهرا جدیدا همون روز هم میشه کد 500 تومنی رو وارد کرد و البته با زیاد شدن تعداد کاربران حدود 1 ماه قبل عید چند مسابقه جدید بنامهای mtab - moya - sarg - mliga - nbard - esg - prs - 9077 به مسابقات اپسان اضافه شدن که محدود به 3 هزار نفر اول شارژ میدادن و ازون موقع خطاهای عضو نشدید و محدودیت شارژ برای 3 هزار نفر اول هم شروع شد Biggrin.gif  حالا اگه این پست اضافی باشه شاید بعدم حذف شه  Biggrin.gif
ب نظرتون ینی دیگ 8282 هم پونصدی میده؟ Sad.gif
خدا کنه اینطوری نباشه.اون 3هزار نفریا بیاد بهتره از این
(15-06-2015، 05:53 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 05:49 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اولم شارژ بازی دیروزو نمیده چون شارژ ندارم
با یه خطم که شارژ دارمو زدم، بهم داد.
همراه اولم زرنگ شده Biggrin.gif

دوست عزیز من شارژم 0 بود ولی م 1000 رو فرستادم بهم داد

واسه خطایی که شارژم صفر بوده نفرستاده.... واسه خطایی که شارژ داشته فرستاده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک خریدو فروش نت
بزنید که کدشارژهای 500 امروز راحت شارژ میشوند
آدوست ش گرفتم . کدش مهلتش گفت گذشته
سلام دوستان شارژ امروز چی هست
کد چند تا هست