موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام،باور کنید بخیل نیستم،امابیخودی پول وشارژتون رابه پای این مسابقه 780 ومشابه اون نریزید،من تو اینترنت آدمهایی را دیدم که برای برنده شدن تواینجور مسابقات حدود چهارصدپانصدهزارتومان هزینه میکنندتا رتبشون بالا بره وشایدبرنده بشن،ما که باجواب دادن به چندتاسوال جزوجایی حساب نمیشیم،،این شارژهای روزاولش هم مثل چراغ سبز نشون دادن بودوحالاداره شارژهایی را که به امثال ماداده،پس میگیره،،دیگه خود دانیدچجوری به این قضیه نگاه کنید،،،پشتیبانیش هم هیچکاری نمیکنه،چون راحت میتونه بادروغ بگه شماتوقرعه کشی شارژش برنده نشدید،دمتون گرم،،
(14-06-2015، 12:38 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،باور کنید بخیل نیستم،امابیخودی پول وشارژتون رابه پای این مسابقه 780 ومشابه اون نریزید،من تو اینترنت آدمهایی را دیدم که برای برنده شدن تواینجور مسابقات حدود چهارصدپانصدهزارتومان هزینه میکنندتا رتبشون بالا بره وشایدبرنده بشن،ما که باجواب دادن به چندتاسوال جزوجایی حساب نمیشیم،،این شارژهای روزاولش هم مثل چراغ سبز نشون دادن بودوحالاداره شارژهایی را که به امثال ماداده،پس میگیره،،دیگه خود دانیدچجوری به این قضیه نگاه کنید،،،پشتیبانیش هم هیچکاری نمیکنه،چون راحت میتونه بادروغ بگه شماتوقرعه کشی شارژش برنده نشدید،دمتون گرم،،

کاملا با حرفتون موافقم Heart.gif Heart.gif
پیشنهاد میکنم دیگه بیخیال ۷۱۰ بشید.حداقل سوال جواب ندید.امروز سه سوال درست جواب دادم در پاسخ هر سه رو اشتباه دونست.
الان 710 شارژو بهم داد
پیام تبریک هزاری همراه اول اومد
اس 7108 اومد شارژهارو داد

بچه ها خواهش میکنم انقد به یچیزی گیر ندین

زشته

شارژم نمیداد فدی سرتون

چرا اخه انقد حرص میخورین

یه هزار تومن دوتومن بخدا ارزش نداره

تشکر از انجمن خوب
بنده خدا شارژ ها داد ۷۱۰ اینقدر بدش گفتید تا از رو رفت
پیام شارژدوهزار تومنی 7108 برام اومد براتون میاد پیام دومیش گفت شارژدومی برنده نشدی..باز جای شکرش باقی
مبارکتون باشه
710 بو منم 3 تا شارژ داد الان
این هم تاثیر شیر کردن و گفتن حرفهامون،،،گمونم صدامون به گوش مسئولانش رسید،