موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-06-2015، 05:59 AM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-06-2015، 09:42 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-06-2015، 09:39 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئنی آقا ارمان من یه خطم بعده دو روز نگرفته بودم جواب دوم روز بعد زدم ولی جواب نیومد، شارژ نگرفته لغو کردم Sad.gif

من تا امشب ساعت 12 میزنم ببینم میده یا نه
خبرشو بعد 12 میزارم اینجا

سلام. چی شد عقل کل روکسی تست کرد ببینه به همه سیم کارتا شارژ میده یا فقط به سیم جدیدا میده

تست کردم به سیم هایی که قبلا گرفتن نمیده
سلام دوستان کسی میدونه این شناسه تخفیف از کار اوفتاده یانه همش میگه عضو نیستین
و این کدها عضو از کار اوفتاده؟
73711159
OZV MZANG
OZV TITR
تا حالا کسي کد 20 ت تونسته بگيره؟
(14-06-2015، 09:25 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی میدونه این شناسه تخفیف از کار اوفتاده یانه همش میگه عضو نیستین
و این کدها عضو از کار اوفتاده؟
73711159
OZV MZANG
OZV TITR
شناسه تيتر كه قبلا گرفته بودم هيچ كدوم جواب نداد
اما يكي از مزنگ گرفتم و همون لحظه هم خريدم جواب داد
73711159 فكر كنم تموم شده
(14-06-2015، 09:35 AM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا هرچي گرفتم يا شانس سانتافه يا 500 يا 1000
ما كه نگرفتيم تا حالا
(14-06-2015، 09:40 AM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 09:35 AM)arasheslai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا حالا هرچي گرفتم يا شانس سانتافه يا 500 يا 1000
ما كه نگرفتيم تا حالا

ولي من يه کد 10ت تونستم قبلا بگيرم Dodgy.gif  Biggrin.gif  Shy.gif
الان هر دو از کار اوفتاده میگه عضو نیستید شناسه قبض نمیده
بچه ها ی کد شانس برام بدین بعدش بگین چجوری کد شانسپ وارد کنم چون میخوام بعدش تراکنش انجام بدم
سلام به من 7108 هزار بخاطر دعوت از دوستان فرستاد Angel.gif Angel.gif
الانم زنگ زدم پشتیبانیش بخاطر شارز قرعه کشی جواب نداد Sad.gif Sad.gif
فکر کنم پیچونده Biggrin.gif
سلام .کسی شارژ پیش بینی والیبال همراه اول رو گرفته؟؟؟