موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-06-2015، 04:09 PM)majid163s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه اول
شارژ ده هزار تومنی رو شش هزار بخرید
ارسال عدد 40 به 201013
لغو با ارسال تاب خاموش به 201013

فکرکنم یکروزه باشه،یکشنبه اس ام اسش واسه خانوادم اومده بود ونوشته بودیکروزفرصت داریدودیروز که من اسش رافرستادم قبول کردویک کد داد واسه خریدن باتخفیف،،،آیامدت زمان خاصی داره
(16-06-2015، 04:17 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کدم یادم رف چیکار کنم؟
لغو كن عضو شو دوباره ميده بهت
(16-06-2015، 04:17 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کدم یادم رف چیکار کنم؟

یکبار عددیک رابفرست شایدبرات بفرسته،اگر نشدیکبارلغوکنی ودوباره عدد یک رابفرستی هم کدتوبهت میده،درموردزدن کدهای دیگران ودادن کدخودت من خبرندارم،چون اگریکبارکد کسی رازده باشی فکرنکنم جواب بده
دوباره 737111 اس داد زدم هنوز جواب نداده..فك كنم هرروز ميخواد اس بده حالا خدا داند كدوم روز روز پيامك انبوهشه
دوستان این کد هرمی جوابش نمیاد
صبر کنم میاد یا دوباره باید بزنم؟ Undecided.gif
دوستان ظهر ب 737453 پیام دادم هنوز ج نداده ، خداوکیلی چیکار کردین با این سامانه Confused Tongue
(16-06-2015، 04:30 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کد هرمی جوابش نمیاد
صبر کنم میاد یا دوباره باید بزنم؟ Undecided.gif

برای منم جواب نداد باز احتمالا هنگ کرده غیرفعال شده و باید بعدم بزنیم
سلام ببخشید یه سوال داشتم!! کدهای هرمی رو باید لغو کنیم بعدش بزنیم؟؟منظور اینکه اگه من بخوام کد دو نفرو بزنم باید اولی رو بزنم بعد لغو کنم بعدش دومی رو بزنم؟؟
(16-06-2015، 04:37 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید یه سوال داشتم!! کدهای هرمی رو باید لغو کنیم بعدش بزنیم؟؟منظور اینکه اگه من بخوام کد دو نفرو بزنم باید اولی رو بزنم بعد لغو کنم بعدش دومی رو بزنم؟؟

با هر خط یه بار بیشتر نمیشه کد زد دوست عزیز
(16-06-2015، 04:37 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهر خط فقط میتونین یه کد بزنین حتی اگه لغو کنین نمیشه دوباره کد یکی دیگه رو هم بزنین