موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همراه اول واسه پیش بینیش آیاشمارش 203060هستش،
(16-06-2015، 03:22 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ببخشید کسی میدونه مسابقه 203340 همراه اول امروزم شارژ میده یا نه?

اینکه غیرفعال بوده
(16-06-2015، 03:39 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول واسه پیش بینیش آیاشمارش 203060هستش،خدایی ازصبح تاحالاچه خبر بوده تواین سایت

ایا بله همین بوده ساعت 5نیم بازیه
بچه هادرمورد737453 سه نفرکدتوبزنندخودش شارژومیفرسته ویااینکه باید کارخاصی انجام داد،من خودم نبودم زیادخبرندارم چی به چیه
(16-06-2015، 03:43 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هادرمورد737453 سه نفرکدتوبزنندخودش شارژومیفرسته ویااینکه باید کارخاصی انجام داد،من خودم نبودم زیادخبرندارم چی به چیه

مثل قبلی هاست سه تا هزار ...یعنی سه نفر کدتو میزنن بعد هزار میفرستی بهت شارژمیده فقط لغوش کن تا پیام تبیغاتی نیاد
دوباره که سیستمش قاط زد
ازبچه هااگرکسی کدنزده لطفاکدمن راهم بزنید،لغوباارسالL
سلام تاپیکای دیگه رو دیدم ولی کسی نگفته این کد هرمی ایرانسل تا کی مهلت داره؟
(16-06-2015، 03:48 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 03:45 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 03:43 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل قبلی هاست سه تا هزار ...یعنی سه نفر کدتو میزنن بعد هزار میفرستی بهت شارژمیده فقط لغوش کن تا پیام تبیغاتی نیاد
داداش لغوش کنیم بعدکسی کسی رمزمونو بزنه برامون اسش میاد؟

لغوکن بعد خودش اس میفرسته ک کدتو زدن سه تا شد میگه 1000بفرست لغونکنی بعدا تبلیغات داره
(16-06-2015، 04:09 PM)toranj نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز احتمال داره 8282 شارژ بده؟
اره احتمالش خيلي زياده