موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
امروز خبری نیست از شارژ؟
(14-06-2015، 11:43 AM)احمد سکاکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز خبری نیست از شارژ؟

نه فعلا Sad.gif
ولی 7108 بخاطر دعوت از دوستان هزار دادبهم Angel.gif Angel.gif
6-براي ايجاد تنوع در مكالمات خود با دوستان از چه نوع خدماتي مي توان استفاده كرد؟
1.فهرست طلايي
2.صداي جادويي

دوستان جواب این چی میشه؟
2میشه
(14-06-2015، 10:08 AM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ی کد شانس برام بدین بعدش بگین چجوری کد شانسپ وارد کنم چون میخوام بعدش تراکنش انجام بدم

سلام
*780*780*کد شانس#
رو بزن اگه برنده شارژ شدی یه موجودی از حسابت بگیر که جایزه بهت تعلق بگیره برای موجودی از حساب رمز دوم کارتو نیاز داری انقضا جایزه 24 ساعت هستش
یک نکته مهم برای اونایی که میخوان جایزه نفر اول رو ببرن:

لازمه داشتن خانواده سالم و موفق چيست؟
1.يرخورداري از علم و دانش كافي
2.داشتن ازدواج موفق
(14-06-2015، 12:17 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک نکته مهم برای اونایی که میخوان جایزه نفر اول رو ببرن:

لازمه داشتن خانواده سالم و موفق چيست؟
1.يرخورداري از علم و دانش كافي
2.داشتن ازدواج موفق

2
بچه ها من 2 هفته پیش 30نفر رو دعوت کرده بودم قبلش 2تا شارژ بهم داد بعد خورد ب تعطیلی دیگ بقیه رو نداد.چیکار کنم
(14-06-2015، 12:22 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من 2 هفته پیش 30نفر رو دعوت کرده بودم قبلش 2تا شارژ بهم داد بعد خورد ب تعطیلی دیگ بقیه رو نداد.چیکار کنم

به منم باید دیروز میداد ولی امروز صبح فرستاد
ولی شما نباید 30نفرو یدفعه ی عضو میکردید
(14-06-2015، 12:27 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108 نامردي كرد
حدود دوهفته شارژ داد اونم هر چند روز يك بار
الان 8 روزه ديگه نداده

من امروز زنگ زدم پشتیبانیش جواب ندادن Sad.gif