موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-06-2015، 09:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستاان شارژ هست
چی هست کدوما میده الان

عدد یک به این ش 737863
بعد 12 یا 13 رو به همین شماره بفرست
سوال از همین میاد ج میدی 200 کم میکنه هزار میده
کدهای۵۰۰ تموم شد؟
(14-06-2015، 09:31 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 737863 هنوز شارژ میده ؟
من فرستادم پیامش برام امد اما تبریک نگفت
‏(‏ شرکت درقرعه کشی 2دستگاه SAMSUNG Galaxy S6 EDGE
اگه میخوای لغات انگلیسی بیشتری تو حافظه بلند مدتت بمونه اینجا بهترین جاست! ...... )

وقتی تبریک نمیگه شارژ نمیده.من یکی از خط هام اینجوری شد 12 رو فرستادم سوال نداد ولی شارژ کم کرد لغو هم کردم دوباره زدم بازم همینو گف.
(14-06-2015، 09:15 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به یکی از خطام بیشتر نداد.فک کنم بخاطر اینه که قبلا عضوش شدم و بعد سرویس رایگانش لغو کردم.دوستان با توجه به اینکه مهلت دریافت شارژ پیشبینی ۴۸ ساعته به نظرتون الان تبلیغاتو غیر فعال کنم و فردا موقع شارژ دادن فعالش کنم پس فردا فعال مبشه بتونم شارژ رو بگیرم؟
کسی اطلاع نداره؟
(14-06-2015، 10:27 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ذوستان اگه غرور ملی رو لغو کنم کد شارژ برام میفرسته؟

ن فکر نکنم بفرسته
هر كي شناسه داره پ خ بده!!!!!!!!!!!!
دوستان دو تا شناسه میدم یه شارژ دو تومنی رایتل میگیرم
هر کی خواست پ خ
هر کی شناسه تخفیف داره پیوی بده دونه ای هزار شارژ میدم
شناسه رو چجوری میگیرن؟؟؟
ولی قبلا تیتر رو گرفته بودم؟؟
یخطم 737863 سوال نمیده با اینکه دوبار لغو کردم و اولش که اصن جواب نمیومد  Sad.gif