موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-06-2015، 05:26 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هاواسه شما هم اینطوری شده،همراه اول معمولا تو مسابقه های پیش بینیش فردای روزارسال پیش بینیمون فقط یک پیام ورزشی مربوط به خودشومیفرستادکه باعث کم شدن شارژمیشد،ولی امروز خودش یک پیام ورزشی فرستاده وصددرصد هم شارژکم کرده واحتمالا فرداقبل ازدادن شارژ هم یک پیام ورزشی دیگه میفرسته،،اینجوری که همراه اول هم زرنگ بازی یادگرفته،،،آیاشماها بعدارسال پیشبینی لغومیکنید،ویااینکه اگرلغوکنیم شارژشونمیده

اره بعد از اینکه برای اولین بار عدد مورد نظرتو فرستادی و پیام اومد که نظرت ثبت شد لغو کن و فردا دوباره عضو بشو
من اولین باره تو کل مسابقات هرمی کدمو میذارم تو این سایت Shy.gif
کاش یکی کد منو بزنه ضایع نشم Sad.gif
ارسال 755056992 به 737453
دوستان بازم خواهش میکنم اینجارو شلوغ نکنین
برای دریافت کد شارز هرمی و به اشتراک گذاشتنش برین تو تاپیک زیر خوااااااهش میکنم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران 1 ترکمنستان 0
نااميد نباشين بعد 6 شارز مياد Shy.gif
مسابقه 7108
چه طوری باید دعوت کنیم...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عضوگیری نه
(16-06-2015، 05:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه 7108
عضوگیری نه
امروز تموم میشه ارزش نداره
شاید تمدید شد
(16-06-2015، 05:39 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه 7108
عضوگیری نه

7108 رو ديگه بي خيال شو
امروز مسابقه اش تموم ميشه
تمديد هم نميشه
مسابقات ويترين ايرانسل هست
مسابقه 7108
عضوگیری نه

em بفرست بهت کد میده بعد 5نفر باید بزنن بعد خودش شارژمیفرسته
شارژ هس؟