موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عزیزدلم قشنگ بخون نگفتم ک بزنید میده گفتم فرستادم ج نیومد Heart.gif
[/quote]

ممنون از توجهتون.
خوندم کامل گلم. بعد از شما چند نفر دیگه هم میزنن شکم اون سامانه فربه میشه. میدونم شما جهت لطف میزارید ولی من ناراحتیم بابت نامردی اون سامانس
بازم ممنون
[/quote]

برا منم اس اومدمشترک منتخب شارژریایگان امروز به 3000نفر اول با ارسال 1به 377922 ولی شارژ نداد
(10-06-2015، 07:55 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:54 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108 امروز جواب شارژاش اومد براي كسي يا نه؟؟؟

برای من نیومد

پس برا هيچكس نيومده امروز
(10-06-2015، 07:58 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ایرانسل امروز شارژ داره؟

نه متاسفانه
دوستان اهل فن به نظرتون امیدی هست هنوزم شارژی باشه؟؟ Wink.gif
این مسابقه چابک سوار چطوری لغو کنم
ازم پرسید اسب کجا نگه میدارن اسطبل یا لانه
گفت جواب بده هزارو بگیر
دادم میگه اولین قدم یادگیری چیه خلاصه نمیخاد بده شارژو
کد لغوشم نمسدونم میشه بگین
(10-06-2015، 08:08 PM)ali hushi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه چابک سوار چطوری لغو کنم
ازم پرسید اسب کجا نگه میدارن اسطبل یا لانه
گفت جواب بده هزارو بگیر
دادم میگه اولین قدم یادگیری چیه خلاصه نمیخاد بده شارژو  
کد لغوشم نمسدونم میشه بگین

L رو بفرس
بچه ها همراه اول پیشبینی تست نکردید؟امشب بازی هستا
(10-06-2015، 08:11 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها همراه اول پیشبینی تست نکردید؟امشب بازی هستا

تست کردم پیش بینی نداشت
بچه ها از چونه همراه اول شارژ خریدم پول کم شد ولی کد شارژ نیومد چیکااار کنم؟
(10-06-2015، 07:58 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:55 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:54 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7108 امروز جواب شارژاش اومد براي كسي يا نه؟؟؟

برای من نیومد

پس برا هيچكس نيومده امروز

آقا بلک برا من فقط چنتا کد 1000 اومد نمیدونم مال کی بوده چون خیلی کم این مسابقه شرکت کردم Sad.gif