موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام 
بچه ها از دو هفته پیش تا الان ایرانسل شارژی داده ک هنوز مسابقش فعال باشه؟
ممنون میشم جواب بدین
(12-06-2015، 07:15 PM)mohammad777 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
بچه ها از دو هفته پیش تا الان ایرانسل شارژی داده ک هنوز مسابقش فعال باشه؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام

عقل کل گفتن تا 22 ک امروز هست میده

1 ب 84909

جوابشو برای دریافت شارژ بعد 12 شب بفرستین
من صفحه های قبلو ندیدم
ممنون
بچه ها مکالمه ایرانسل با ایرانسل چقدر میندازه؟
ممنون دوست خوبم آقا ایون بابت راهنمایی های مفید خدا شما راهنمای خوبو ازمون نگیره. آقا حمید شما هم یکم بیشتر تاپیک فعال باش راهنمایی کن تا خودم که اعتبارام خیلی اعتبار داره بهت اعتبار بدم Biggrin.gif
(12-06-2015، 07:36 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

669 ریال هر دقیقه

11.15 ریال هر ثانیه
(12-06-2015، 07:39 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست خوبم آقا ایون بابت راهنمایی های مفید خدا شما راهنمای خوبو ازمون نگیره. آقا حمید شما هم یکم بیشتر تاپیک فعال باش راهنمایی کن تا خودم که اعتبارام خیلی اعتبار داره بهت اعتبار بدم  Biggrin.gif

ساحل خانوم روتخم چشام Angel.gif Angel.gif
(12-06-2015، 07:40 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2015، 07:36 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

669 ریال هر دقیقه

11.15 ریال هر ثانیه

مرسی لاو
لاو میخوام مکالمه ی 300دقیقه ی فقط با یه نفرو فعال کنم
میگه طرح فعلی شما اجازه داشتن فهرست طلایی را نمیدهد.
چیکارکنم تادرست شه؟ Sad.gif
(12-06-2015، 07:46 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-06-2015، 07:40 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

669 ریال هر دقیقه

11.15 ریال هر ثانیه

مرسی لاو

نمیدونم
تا حالا فعال نکردم طرح 300 دقیقه رو

جزیره اگه فعاله غیرفعال کنین شاید درس شه
طرح تعرفتونم بذارین رو ثانیه ای

# 1*7*140*

شایدم طرح رنگی ای فعال دارین
(12-06-2015، 07:46 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

669 ریال هر دقیقه

11.15 ریال هر ثانیه

مرسی لاو

ساحل خانوم شماهم مارو راهنمایی کنید دیگه Sad.gif