موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-06-2015، 09:47 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ بود امروز یا نه

نه نبود
(10-06-2015، 09:52 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کد شانس هنوز فعاله؟ با یک خط چن تا کد شانس می شه وارد کرد

كد شانس فعاله با يك خط فقط يك بار
یه سوال دارم
میشه کد شانس را با یه سیم که قبلا کد شانس گرفته امتحان کنم و اگه شارژ داشت با یه سیم دیگه بزنم؟
(10-06-2015، 10:40 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال دارم
میشه کد شانس را با یه سیم  که قبلا کد شانس گرفته امتحان کنم و اگه شارژ داشت با یه سیم دیگه بزنم؟

قبلا مي شد اما الان وقتي كد رو ميزني ميگه شماره موبايل تكراري است
دوستان چرا اینجوری یهو دوباره دوران خشکسالی شارژ شد حدود 4 هفته 3 تا شارژ 1000 بود که بیشتر ترفند داشت و برای حرفه ای ها خوب بود و الان هم که همون شارژ 500 تومنی هم الکی تبریک شارژ میده Sad.gif
من صبح زود زدم به غیر از یکیش 5 تاش درست بود
جه ساعتی چون من 6:30 بیدار میشم
آخ 7»30 زدم میگه کد متهبر نیتس
(10-06-2015، 08:10 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 08:08 PM)ali hushi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه چابک سوار چطوری لغو کنم
ازم پرسید اسب کجا نگه میدارن اسطبل یا لانه
گفت جواب بده هزارو بگیر
دادم میگه اولین قدم یادگیری چیه خلاصه نمیخاد بده شارژو  
کد لغوشم نمسدونم میشه بگین

L رو بفرس

سلام.نه laghv رو بفرست
دوستان 7108چرا ب من کد 3نفر نمیده
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ظاهرا شارژ از 8282 کم شد مثل فروردین باید منتظر هفته جدید باشیم