موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737111 ش ميده?
(15-06-2015، 06:42 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737111 ش ميده?

خودش واس من پیام داد
جوابش دادم
اما حالا خودش جواب نمیده teeth
(15-06-2015، 06:48 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 06:42 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737111 ش ميده?

خودش واس من پیام داد
جوابش دادم

برای منم اومد ولی شما چه جوابی دادی بهش؟
(15-06-2015، 06:38 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهلت ورود کد به پایان رسید یعنی چی

سامانه ٧٢٠ روزانه تعداد محدودی رو از هر خط اجازه میده که کد شارژ ۵٠٠ وارد کنید.
برای اینکه کد ها خطا میدن و وارد نمیشن ,جلوی ادامه وارد کردن کد به دفعات رو میگیره ,
باید بیستو چهار ساعت بگذره بعد میشه مجدد کد وارد کرد .
(15-06-2015، 06:45 PM)hamed27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ خطر؟ حالا فک کردم چی شده!یه سر به انجمن نیو وان بزن بد نیست

****ه Biggrin.gif
(15-06-2015، 06:49 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 06:48 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 06:42 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737111 ش ميده?

خودش واس من پیام داد
جوابش دادم

مجرد یا متاهل یکشون باید بفرستیم گزینه هم براشون عدد نوشته بود
فکر کنم سرکاری
دوستان به منم چند بار گفت مهلت تمام شده با خط های مختلف وارد کردم تا انجام شد.البته دیروزیا دیگه وارد نشدن.
(15-06-2015، 06:55 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 06:49 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737111 ش ميده?

خودش واس من پیام داد
جوابش دادم

مجرد یا متاهل یکشون باید بفرستیم گزینه هم براشون عدد نوشته بود
فکر کنم سرکاری

درسته شاید هم هنوز موقع شارژ دادنش نشده
(15-06-2015، 06:32 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 06:31 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که گرفتن قبل 6 عضو شدن. اشتباه کردم قبل 6 عضو نشدم الان همش میگه عضو نشدید Sad.gif

من الان با فاصله 2 دقیقه فرستادم شارژو فرستاد

دوست خوبم آقا ایون من میترسم بعده 2 دقیقه هم بزنم نده چون بعده 10 دقیقه این حدود زدم نداد اولش بعده 6 و چند دقیقه زدم سریع داد ولی به دومی رسید دیگه میگه عضو نشدید شلوغ شه اول خطا دادنه. کاش قبل 6 عضو شده بودم Sad.gif
واسه من adostشناسه قبض داده_قيمتش 3720هستش وزيرش تيترنوشته كسي ميدونه واسه جي هستش؟