موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737980‏ صبح پیام داده بود شارژ برای هزار نفر اول.من شرکت نکردم.برای شما هم اومد؟
(14-06-2015، 01:43 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاقا من نمیدونم چرا اینجا جز یکی از کاربرای بدشانسم.ساعت 12.3 دیقه چن روز پیش سوالاتشو ج دادم احتمال برنده شدن هم داده ج رو میفرستم هیچی نیومده  Sad.gif این از این
اونم از 30کاربری ک کدمو زدن فقط 2تا بهم داد

واقعنم همینطوره همیشه کارتو به مشکل میخوره من شاهدم
(14-06-2015، 02:29 PM)behi06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وسط دعوا هاتون جواب بدید.
بچه ها یه خط خاموش دارم همینجوری شارژش کم میشه دو سه روز یه بار که روشن میکنم به نظرتون شارژ چرا کم میشه

مسابقاتی که قبل عضو بودی واست فعال هستش روشنش کن و stop رو بفرست به 8282 مسابقاتی که فعال هستند رو بهت میگه و کنسل کنشون
(14-06-2015، 02:29 PM)behi06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها یه خط خاموش دارم همینجوری شارژش کم میشه دو سه روز یه بار که روشن میکنم به نظرتون شارژ چرا کم میشه

احتمالا تو چندتا مسابقه عضو هستی که پیام میدن شارژت کم میشه
به اپراتورت زنگ بزن بگو همه رو لغو کنه
هر كي شناسه از mzang داره پ خ بده
(14-06-2015، 02:31 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احتمالا تو چندتا مسابقه عضو هستی که پیام میدن شارژت کم میشه
به اپراتورت زنگ بزن بگو همه رو لغو کنه

اگه ایرانسل داری stop رو بفرست 8282 لیست مسابقه ها برات ارسال میشه
(14-06-2015، 12:38 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،باور کنید بخیل نیستم،امابیخودی پول وشارژتون رابه پای این مسابقه 780 ومشابه اون نریزید،من تو اینترنت آدمهایی را دیدم که برای برنده شدن تواینجور مسابقات حدود چهارصدپانصدهزارتومان هزینه میکنندتا رتبشون بالا بره وشایدبرنده بشن،ما که باجواب دادن به چندتاسوال جزوجایی حساب نمیشیم،،این شارژهای روزاولش هم مثل چراغ سبز نشون دادن بودوحالاداره شارژهایی را که به امثال ماداده،پس میگیره،،دیگه خود دانیدچجوری به این قضیه نگاه کنید،،،پشتیبانیش هم هیچکاری نمیکنه،چون راحت میتونه بادروغ بگه شماتوقرعه کشی شارژش برنده نشدید،دمتون گرم،،

تو فضای مجازی هزینه ها با ریال ریال جمع میشه برای مثال وقتی از یه کاربر برای یه پیام 100 تومان کم میکنه این پول رو اونجا میگیرن اگه 100 هزار نفر شرکت کنن شاید به 5000 هزار نفر اول شارژ بدن و بقیه براشون سود میشه
(14-06-2015، 02:04 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737980‏ صبح پیام داده بود شارژ برای هزار نفر اول.من شرکت نکردم.برای شما هم اومد؟

اگه جواب میدادی احتمال زیاد بهت شارژ میداد من هروقت صبح میزنم بهم شارژ میده
737980 دیروز صبح به من پیام داذ فرستادم سوال اومد حرفی از شارژ نزد
درسته يه عده هستن و پول خرج ميكنن برا مسابقات و بيشتر اوقات هم جايزه هاي مليوني برنده ميشن
اما برا شارژ اين صدق نميكنه
الان مسابقه هف ده شارژاشو كم و بيش داده
اما شركت در مسابقه ي اصليش ميشه گفت ريسكه
چون امتيازس به غير از سوالات خود مسابقه به تعداد تراكنش و خريد شارژ بستگي داره و امتياز اين افراد ميره بالا و شانس ديگران كم ميشه
18400 امتياز براپاسخ درست به كل سوالات هست
اما خيلي ها با اين امتياز رتبشون حدود 100 تا 200 هست
پس نتيجه مسابقاتي كه فقط بر پايه جواب مسابقه هست برا افراد غير حرفه اي مناسب هست