موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا به یه خط دیگم نفرستاد گریه گریه
بچه ها الان از مسابقه گوهر وجود بهم یک شارژ فرستاد

نوشته شما جز 2000 نفر اول بودین
درصورتی که من اصلا همچین مسابقه ای عضو نشده بودم

شمارش چنده بگین شاید الانم بتونن بچهها شارژ بگیرن

خود به خود بهم شارژ دادش
(14-06-2015، 01:04 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؟بچه ها چرا من 1 یا 2 رو میفرستم ب 73711141 هیچ جوابی نمیاد

معمولا بعد ارسال هیچ جوابی نمیده،فقط تایید ارسالش رامیشه متوجه شد،وبستگی به شانستون داره که توی مسابقه برنده شارژشده باشید یانه،،واگر برنده شده باشید فردایاپس فرداش جواب نیده که آیابرنده شدید یانشدید
بچه ها باز هف ده پیام فرستاد
‏(‏ مشترک عزیز. احتمالش خیلی زیاده که تو مسابقه ی هفت ده برنده یکی از شارژهای دوهزارتومنی روزانه شده باشی.
عدد 2 را به73711141 ارسال کن و ببین برنده شدی یا نه. )
امیدوارم برنده شده باشم زبون teeth
دوستان باز 2 رو بفرستید به من باز احتمال داد
اهان شمارش 4245 هست

من دیروز توی پیامک انبوهی که ارسال کردش عضوش شدم و سوالشو جواب دادم فک کنم 3 تا جواب دادم که نوشته بود شارژ به 2000 نفر اول

بعد دیدم شارژ نداد بهم

لغوش کردم که الان تازه شارژو با این شماره بهم داده : 73711146
به احتمال زیاد قاط زده ولی داره شارژارو میده.
(14-06-2015، 01:15 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اهان شمارش 4245 هست

من دیروز توی پیامک انبوهی که ارسال کردش عضوش شدم و سوالشو جواب دادم فک کنم 3 تا جواب دادم که نوشته بود شارژ به 2000 نفر اول

بعد دیدم شارژ نداد بهم

لغوش کردم که الان تازه شارژو با این شماره بهم داده : 73711146

رمز شارز داد بهتون؟
چیکار کردید داد بهتون؟
درموردشماره 73711141دوستمون راست میگه ،اون خطم قبلاگفته بوداحتمالش هست برنده شدید،وبعدفرستادن عدد2 اصلاشارژی واسش نیومد،،،مسئولان رسیدگی کنند خو
اره کد شارزو ارسال کرد برام

نوشته شما جز 2000 نفر اول بودین

دیروز اگر یادتون باشه ساعت 6 اینطورا ی پیامکی به همه اومد با شماره 4245 که همه گفتن نفرستید شارز نمیده

منم فرستادم 3 تا سوال جواب دادم که راجب منطق و احساس بود سوالاش بعدش شارز نداد لغوش کردم الان شارزو داد

با 3 تا سیم زدم به 2تاش داد