موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارزاي 500 امروز راحت شارز شدن من 24 تارو الان وارد كردم شد *720*500# زدم وقتي گف كدو وارد كنين زدم راحت شد
منم ۴تا زدم راحت گرفت
کمک آقا ایون کجا رفتین اولش بعده 5 دقیقه داد الان باز میگه عضو نیستین Sad.gif
(15-06-2015، 08:56 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمک آقا ایون کجا رفتین اولش بعده 5 دقیقه داد الان باز میگه عضو نیستین  Sad.gif
خيلي عجيبه واسه شما ميگه عضو نيسي من حتي با فاصله كمتر از 2 دقيقه ميزدم راحت ميداد
دوست خوبم آقا ای ال شما لابد سرعت عمل دارین سریع زدین فکنم تا نیمساعت پیش بعده 5 دقیقه میداده ولی 15 مین پیش زدم نداد. هرچن من معمولا یکم دیر یا زود میفرستم جوابو Sad.gif
(15-06-2015، 08:42 PM)*E L* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارزاي 500 امروز راحت شارز شدن من 24 تارو الان وارد كردم شد *720*500# زدم وقتي گف كدو وارد كنين زدم راحت شد

منم به این روش زدم وارد شد
(15-06-2015، 09:03 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه رادار
با معرفی ده نفر شارژ پنج هزاری میده
واس اولین یار که عضو شدین کد منو بزنین لطفا بچه ها
192848

یعنی چی؟به چه شماره ای بفرستیم؟ایرانسله یا همراه اول؟
من الان عضو مزه شدم همون لحظه هم جواب فرستادم سریع شارژ داد، ولی رو خط دیگه وارد شد
(15-06-2015، 09:03 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برنامه رادار
با معرفی ده نفر شارژ پنج هزاری میده
واس اولین یار که عضو شدین کد منو بزنین لطفا بچه ها
192848

از کجا باید دانلود بشه?
(15-06-2015، 09:03 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست خوبم آقا ای ال شما لابد سرعت عمل دارین سریع زدین فکنم تا نیمساعت پیش بعده 5 دقیقه میداده ولی 15 مین پیش زدم نداد. هرچن من معمولا یکم دیر یا زود میفرستم جوابو Sad.gif

ساحل جان دوسیت خوبم.منم آخریا این شکل شدن.اما کگذاشتم 30 دقیقه بگذره.اگه نداد تموم شده مهلتش.