موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-06-2015، 10:45 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 10:42 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با دوتا خط عضو شدم بعدt shargh رو فرستادم گفت جواب اشتباه است
چیکا کنم حالا؟؟؟

جواب معلومه اشتباهه
t sharg نه t shargh

خوب به نظرتون الان ازدوباره بفرستم یا لغوش کنم بعد دوباره عضو بشم؟؟؟اصن میده دوباره؟؟؟
چرا بعد فرستادن جواب،هیچ پیامی از همراه اول واسه من نمیاد خو ،،،چه روز گندی شده امروز،،،،،،،،،میخوای یالغوکن دوباره بفرست ویا اینکه دوباره جواب درست رابفرست،،فوقش 120 تومان ضررمیکنی
(16-06-2015، 10:49 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 10:45 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 10:42 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکا کنم حالا؟؟؟

جواب معلومه اشتباهه
t sharg نه t shargh

خوب به نظرتون الان ازدوباره بفرستم یا لغوش کنم بعد دوباره عضو بشم؟؟؟اصن میده دوباره؟؟؟

دوباره t sharge رو بفرس میده بهت
آقااونی که شارژو اعلان کرد دقیق بنویسه چه کلمه ای باید بفرستیم،،الان آقامجتبی یک کلمه دیگه رانوشته،،،،،بالاخره کلمه چی هستش
(16-06-2015، 10:52 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقااونی که شارژو اعلان کرد دقیق بنویسه چه کلمه ای باید بفرستیم،،الان آقامجتبی یک کلمه دیگه رانوشته،،،،،بالاخره کلمه چی هستش

t sharg
خودتون دوپست قبل منومقایسه کنیدیکی T SHARG هستش، ویکیT SHARGE
(16-06-2015، 10:51 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-06-2015، 10:49 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکا کنم حالا؟؟؟

جواب معلومه اشتباهه
t sharg نه t shargh

دوباره t sharge رو بفرس میده بهت

من لغوش کردم دوباره فعالش کردم بهم داد Angel.gif Angel.gif Angel.gif ممنون
(16-06-2015، 10:56 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودتون دوپست قبل منومقایسه کنیدیکی T SHARG هستش، ویکیT SHARGE

فرقی نمیکنه داداش
عاغا کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟ شارژ ایرانسل نیومده Huh.gif Huh.gif
لغو مسابقه T SHARG چیه؟