موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-06-2015، 08:48 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصن نیازی نیست لغو کنی میگه اشتباه بود بعد یه سوال دیگه ازت میپرسه جواب بدی شارژو میده . . . همین الان گرفتم
البته من اشتباه جواب ندادم 2بار 13 رو فرستادم 2تا سوال با هم اومد جواب یک رفت واسه دو اینجوری شد
ن دوست عزیز منظورم اینه همون دفه اول ک 1 رو فرستادم اسم از شارژ نیاورد و گف قرعه کشی.لغو کردم بازم همونو گفت.ولی از سیم دیگه گرفتم.این سیم مشکل داره
[/quote]

آها این دیگه تخصص میخواد . . کار نمایندگی ایرانسله Biggrin.gif
(14-06-2015، 08:48 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن دوست عزیز منظورم اینه همون دفه اول ک 1 رو فرستادم اسم از شارژ نیاورد و گف قرعه کشی.لغو کردم بازم همونو گفت.ولی از سیم دیگه گرفتم.این سیم مشکل داره

منم همين مشكل و دارم Angry.gif Sad.gif
Empty
این چی میشه؟؟؟
Ghazaal
شاید قبلا عضو شده بودی پیامش نیومده
راستی عکس پروفایلت شبیه جوجه اردک زشته . .
بچه ها بجز دوشارژ پونصدی و هزاری دیگه شارژ نبود؟
آخه یکی گفت یک شارژ دیگه است.خواهشا اگه کسی بلده بگه
(14-06-2015، 08:55 PM)zahra18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Empty
این چی میشه؟؟؟

خالی. . . پوچ
empty=خالی
empty یعنی خالی
(14-06-2015، 08:52 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همين مشكل و دارم Angry.gif Sad.gif

دیگه نزن از اون خط نمیده فقط شارژ کم میکنه
کد 500 اصلا وارد نمیشه