موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه شارژ دیگم هست ولی هنوز بگیر نگیر داره مطمن شدم میزارمش منتظر باشین Biggrin.gif Heart.gif
(14-06-2015، 07:47 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونهاکه شارژگرفتن بگن،درجواب سوال اگر12 یاا13 رابفرستیم کافیه،،،هرچندیکربعه برای من هنوزهیچ جوابی نداده

نه باید ب سوالش ج بدین.سر هم 200 کم میکنه
(14-06-2015، 07:52 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظورت جواب سوالی که خودش میده راباید جواب بدیم،یااینکه 12 یا13رادرمرحله دوم بدیم کافیه،

ببین اول باید یا 12 یا 13 رو بفرستی بعدش یه کلمه انگلیسی میده که باید معنیش رو از بین گزینه ها انتخاب کنی بعد شارژ رو میفرسته
اگه 12 یا 13 فرستادی جواب نداده یه بار دیگه 12 یا 13 رو بفرست
(14-06-2015، 07:47 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به یک از خط هام تبریک نگفت ج فرستادم ج نداد..برای کسی اینطورشده؟چیکارکنم؟

برا منم یکی اینجوری شد .حالا میخام لغو کنم دوباره بفرستم ببینم میده یا نه
Tree
Bus
معنی این کلمه ها لطفا
(14-06-2015، 07:57 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-06-2015، 07:47 PM)maysa15 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به یک از خط هام تبریک نگفت ج فرستادم ج نداد..برای کسی اینطورشده؟چیکارکنم؟

نمیده... Sad.gif
(14-06-2015، 07:57 PM)soofiya* نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یبار دیگه بفرست نیاز به لغو نداره

بله لغو کن میده
الان‌نیم ساعته زدم ج نداده یعنی میده؟
(14-06-2015، 07:59 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tree
Bus
معنی این کلمه ها لطفا

درخت
اتوبوس