موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-06-2015، 07:25 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:24 PM)mehran_norouzian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:19 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-06-2015، 07:16 PM)lordsmoke نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رايگان ١٠٠٠٠ ايرانسل به737810

چیزی نگفت که

چرا من فرستادم سریع اومد وگفت 494 رو بفرست فرستادم شارژ هم  داد Angel.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

شما دیروز گرفته بودی؟
من دیروز گرفتم
والا انگار این شارژ دادن و ندادن دیگه حساب و کتاب نداره من از این شماره 737810 دیروز نگرفتم ولی الانم نمیده. Sad.gif
من كه ديروز نگرفتم ولي زدم بهم داد هر ۴خط دوستاني كه گرفتن اعتبار فراموش نشه
مارو مسخره گیر اورده..یه پیام داده ..هورا شارژ دریافت کردی...
(10-06-2015، 07:30 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مارو مسخره گیر اورده..یه پیام داده ..هورا شارژ دریافت کردی...

اره دیروزم نداد نامررررد...اعصابم خورده هی مسابقه ها شارژومسخورن Angry.gif
من دیروز نگرفته بودم
امروزم فقط یکی تونستم بگیرم
یکی دیگه ک خواستم بگیرم فقط نوشت هورا برنده شدی!
به من دیروز نداد الانم نمیده
اصن پیامشم نمیاد
کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟
مسابقات شرکت اپسان خیلی نامرد شدن الان با عنوان Barande به خطم هم از 9077 و هم 737604 پیام اومد که مشترک منتخب شما برنده کارت شارژ 500 شدید با ارسال ... آن را دریافت کنید. بعضی مسابقات قبلا فقط به خطوطی که پیام میفرستادن شارژ میدادن و من دوباره جوابشو فرستادم نداد و فقط پیام از ساعت 18 تا 24 بیستم خرداد میتوانید شارژ رو دریافت کنید رو فرستاد  Sad.gif
2تابه زور داد_ازديروزبالاي 2هزارشارج خورده ناكس
ميگه هورا شارژ دريافت كردي
كد شارژ هم نميده
نزنيد