موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-06-2015، 06:32 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب نامردا اعتبار بدین دیگه ناراحت چیکار کنم بد شانسین میگه صحیح نیست من زدم شارژ شد
.ممنون
من اعتبار دادم چون اومد و صحیح بود
من هزار شارژ داشتم بهم شارژ که نداد هیچ اعتبارم شد 198تومن. گریه گریه گریه گریه
(14-06-2015، 06:32 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب نامردا اعتبار بدین دیگه ناراحت چیکار کنم بد شانسین میگه صحیح نیست من زدم شارژ شد

تقدیم شد...بچه ها فرصت ورود کد پایان یافت گف Sad.gif
(14-06-2015، 06:33 PM)msa1034 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.ممنون
من اعتبار دادم چون اومد و صحیح بود

چه عجله ایه بذارین بعدا شارژ کنیدددد Lightbulb.gif

هنوز واسه من نیومده ولی بهت اعتبار دادم . دمت گرم
اینا اگ ریگی ب کفششون نبود شماره پشتیبانیشون میشد بهش زنگ بزنی ک بپرسی چرا اینطوریه
زنگ میزنی خودش درجا قط میشه
بچه هااگرکسی اعلان میکنه که فلان سامانه شارژداره،واون سامانه شارژنمیده،اون فردمقصرنیست،خودسامانه بازی درمیاره،کاری کنیدکه اعضا رغبت به گذاشتن شارژداشته باشند،تست کردن به همین راحتی هم نیست که فکرشومیکنید،
(14-06-2015، 06:35 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا اگ ریگی ب کفششون نبود شماره پشتیبانیشون میشد بهش زنگ بزنی ک بپرسی چرا اینطوریه
زنگ میزنی خودش درجا قط میشه

فک کنم صبح جواب میده پشتیبانیش.8 تا 12
این شاژا اصلا به درده ماها نمیخوره دعا کنین 8282 بازم زنده بشه نفسای اخرشو نکشه
دوستان چرا میگه کد معتبر نیست