موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-06-2015، 10:59 PM)lordsmoke نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها عقل كل فردا شارژ ميده اعتبار فراموش نشه

ایا از ساعت دوازده به اونور شارژ رو میده؟؟؟؟؟
اگه ظهر ثبت شدی اره.
از دوستان کسی آنلاین نیست فکر کنم باید بیخیال 7108 شد شانس من تا اومدم اون مسابقه شرکت کنم دیگه چند روزه شارژ نمیده Sad.gif
(12-06-2015، 10:53 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی آنلاین نیست فکر کنم باید بیخیال 7108 شد شانس من تا اومدم اون مسابقه شرکت کنم دیگه چند روزه شارژ نمیده  Sad.gif

روزای تعطیل پیام نمیده انشالله شنبه میاد ماهم منتظرشیم
(12-06-2015، 10:53 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی آنلاین نیست فکر کنم باید بیخیال 7108 شد شانس من تا اومدم اون مسابقه شرکت کنم دیگه چند روزه شارژ نمیده  Sad.gif

ساحل منم 15 نفر کدما زدن اما شارژی نداد Sad.gif
آخه یبار بعده چند روز شارژ داد نکنه قراره همه شارژا رو یهو 26 خرداد که گفتن مهلتش تمومه بده Biggrin.gif  شایدم مانند 40 مگ نت رایگان (که قرار بود اردیبهشت هم هر روز نت بده ولی نداد) چون خیلیا شرکت میکنن دیگه شارژ نده  Sad.gif
کد صبا سل ۷۸۰چیه چجوری بفهمم کد من چیه؟
(12-06-2015، 11:00 AM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد صبا سل ۷۸۰چیه چجوری بفهمم کد من چیه؟

کد صباسل مال سامانه هفت ده هستش

باید em رو بفرستی به 7108 تا کدتو بفرسته
(12-06-2015، 11:15 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این کدی که هر سه نفر باید بفرستن 205079 تا ی شارژ هزاری بده مسابقه آهنگ دونست یا دوراهی؟

دوراهی
مرسی رفیق