موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول تاپیک جدید
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها مینویسه عملیات با موفقیت انجام شد ولی شارژ نمیشه
پس کِِی شارژ میشن؟ینی کد رو دیگ حذف کنم آخر شب شارژ میشه؟یا نگهش دارم؟
(15-06-2015، 07:07 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-06-2015، 07:00 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote pid='104866' dateline='1434376866']
دوستانی که گرفتن قبل 6 عضو شدن. اشتباه کردم قبل 6 عضو نشدم الان همش میگه عضو نشدید Sad.gif
حالا از خوش شانسی من برای مزه بعد عضویت بعد استپ فرستادم کد شارژو بهم داد و پول کم نکرد.اما برای آرزو اینطور نشد.البته برای خط دومم خطای عضویت گرفت اما دوباره عضو شدم و درجا فرستادم بهم داد.

دوست خوبم آقا مهدی منظورتون از استپ همون لغو هست؟ این مسابقات گاهی شدید هنگ میکنن بعضی کاربرا میگفتن قبلا بجای شارژ 1000 شارژ 2 تومنی میداده یا یه مسابقه دوبار شارژ میداده برای خودم هم 2 بار پیش اومد برای مسابقاتی که دوبار عضو میشدم در عضویت دوم قبل فرستادن کد جواب که میگفت شما از قبل عضو بودید همونجا در پایین پیام کد شارژ بود و نمیدونم تا کنون چنبار دیگه با عضویت دوم شارژ میداده که من متوجه نمیشدم و بعد میگفته کارت شارژ خود را دریافت کردید Sad.gif  Biggrin.gif
[/quote]
آره.‏STOP‏ فرستادم به 8282.
راستی نظرتون راجع به پیشنهادم برای پیشبینی والیبال که امروز در جواب پستتون گفتم چیه؟
(15-06-2015، 07:38 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری از این  737111 نشد  Huh.gif

یک ساعت پیش تست کردم و سوال مسابقه فرستاد .
(15-06-2015، 07:45 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها مینویسه عملیات با موفقیت انجام شد ولی شارژ نمیشه
پس کِِی شارژ میشن؟ینی کد رو دیگ حذف کنم آخر شب شارژ میشه؟یا نگهش دارم؟

پاک نکنی بهتره
سلام
Mzang
Titr
الان شناسه شارڙ نمیدن؟؟؟؟؟
کدای پونصدیم فعلا هیشکدومش نشد.خخخخ.کلاهبردارا
(15-06-2015، 08:02 PM)zahra18 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
Titr
الان شناسه شارڙ نمیدن؟؟؟؟؟
Mzang از این خبر ندارم
ولی تیتر شناسهی نت میده
این شارژ های 500 رو نگیرید ارزش نداره. آخه کد صحیح نمیده Sad.gif
ب من بقیشو میگه مهلت ورود کد ب پایان رسیده در روزهای اینده وارد کنید. چکار کنم؟؟دیگه امیدی نیست؟ Sad.gif
(15-06-2015، 08:25 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب من بقیشو میگه مهلت ورود کد ب پایان رسیده در روزهای اینده وارد کنید. چکار کنم؟؟دیگه امیدی نیست؟ Sad.gif
بخدا همش 12 به بعد میریزه گریه گریه