موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام خدمت کاربران موبایل روز
لطفا با دقت این مطلب را بخوانید
  • در این تاپیک لیست مسابقات ایرانسل و همراه اول قرار داده می شود.
  • قوانین انجمن رو رعایت کنید
  • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دسترسی سریع به کدها به تاپیک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اسپم دادن و قراردادن لینک سایت های دیگه خودداری کنید
Highslide JS

ارسال اسپم و بی احترامی به کاربران و قرار دادن لینک سایت های دیگه=محرومیت کامل از انجمن موبایل روز
از قرار دادن کدهای مسابقات هرمی در تاپیک خودداری کنید.

به هیچ عنوان به هیچ دلیلی هیچی کاربری حق ارسال اسپم نداره وگرنه با کاربر برخورد جدی میکنیم
امروزم پیش بینی نیست عایا؟؟؟؟ Biggrin.gif
(23-10-2015، 11:12 AM)اصدف نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ ایرانسل امروز  هسه
(23-10-2015، 11:12 AM)صدف نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه امروز مسابقه ای نیست که بخوان براش پیش بینی بزارن
سلام
این هرمیه 737451 چطوریه؟؟ من میخوام عضو بشم اینو میفرسته
کاربر گرامی برای فعال شدن بسته درخواستی عبارت زیر را شماره گیری فرمایید.
...*2*3*720*
کد نمیده چرا بهم؟
(23-10-2015، 01:09 PM)kaveh1899 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
...*2*3*720*
کد نمیده چرا بهم؟

سیستمش یه کم هنگه اگ جواب نداد وقتی هزارو میفرسین هر 10 دقیقه بفرسین بعد شارژ میده واسه من اینجوری شد انقد 1000 فرستادم ک بالاخره داد شمام همین کارو کنید
(23-10-2015، 01:11 PM)fatimajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-10-2015، 01:09 PM)kaveh1899 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
...*2*3*720*
کد نمیده چرا بهم؟

سیستمش یه کم هنگه اگ جواب نداد وقتی هزارو میفرسین هر 10 دقیقه بفرسین بعد شارژ میده واسه من اینجوری شد انقد 1000 فرستادم ک بالاخره داد شمام همین کارو کنید

مشکل اینه که اصلا بهم کد نمیده که بدم دوستام بزنن
سلام
...*2*3*720*
کد نمیده چرا بهم؟

لغو کن دوباره عضو شو
هرمي همش كد تكراري ميده دو تا شارژ طلب دارمناراحت
گفته 737985
1000نفراول؟
تست نشده!!!