موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-12-2015، 10:46 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی مانی جان

یه سوال از بین اپراتورا کدومش سرعتش قوی تره ؟  و اینکه بیشتر از 10 گیگ هم هست ؟ شرمنده زحمت دادم  Heart.gif

به مکانی که حضور دارین بستگی داره!
همه از اینترنت ایرانسل بد میگن اما تو شهر ما و منطقه ای که هستم سرعت ایرانسل خیلی خیلی عالیه (4G) و با سرعت بین 600 تا 1 مگ دارم دانلود میکنم که گهگاهی به 3مگ هم رسیده !!!!
بجاش رایتل و همراه اول سرعت خوبی نداره !
باید تست کنید و ببینید سرعت کدوم در کل شهرتون بهتر جوابگو هست !
(31-12-2015، 10:46 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی مانی جان

یه سوال از بین اپراتورا کدومش سرعتش قوی تره ؟  و اینکه بیشتر از 10 گیگ هم هست ؟ شرمنده زحمت دادم  Heart.gif

بسته 10گیگ فعال کنید + بسته 5 گیگ (6تا12)
ایرانسل بسته های مخصوص دانلود داره که من برای دانلود از اونا دارم استفاده میکنم
با کد زیر میتونید بسته هاشو ببینید:
ستاره 555 ستاره 5 ستاره 6 مربع
خودم سه هزار تومنی (بسته کد 3 ) استفاده میکنم و دیشب  تو سه ساعت نزدیک 8 گیگ دانلود کردم  Biggrin.gif
amooghodrat _ MaNi  Heart.gif

این 10 گیگ ساعت خاصی که نداره ؟ مثلا صبح تا شب میتونم ازش استفاده کنم دیگه درسته ؟  ساعت رایگان نداره ؟

حامد جان یه سوال این 6تا12 یعنی چطور ؟ بعد اگر زودتر از 1 ماه این 10 گیگ تموم بشه باید دوباره فعال کنم درسته ؟

من بیشتر کارم توی تلگرامو فضای وب گردی ایناس . دانلود زیاد نمیکنم

ممنونم ازتون
برای رایتل نت و شارژ رایگان هست ؟
اگه چیزی فعاله لطفا بگید
البته اونطور ک اقا حامد هم گفتن منم تازگی با ستاره 44444 مریع دیدم یکی از بسته های ماهانه 5 گیگ از 6 صبح تا 12 ظهر 3 تومن هست و برای اونایی ک صبح ها زیاد انلاین هستن و یا برای دانلود میخان خیلی بصرفه است.
(یا ستاره 555 ستاره 5 ستاره 3 ستاره 9 مربع ماهانه 5 گیگ از 6 صبح تا 12 ظهر 3 تومن)
(31-12-2015، 10:55 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
amooghodrat _ MaNi  Heart.gif

این 10 گیگ ساعت خاصی که نداره ؟ مثلا صبح تا شب میتونم ازش استفاده کنم دیگه درسته ؟  ساعت رایگان نداره ؟

حامد جان یه سوال این 6تا12 یعنی چطور ؟ بعد اگر زودتر از 1 ماه این 10 گیگ تموم بشه باید دوباره فعال کنم درسته ؟

من بیشتر کارم توی تلگرامو فضای وب گردی ایناس . دانلود زیاد نمیکنم

ممنونم ازتون
10 گیگ ساعت خاصی نداره -- اگرم حجم تمام بشه باید دوباره بسته بگیرید
*4444# 
داخل یکی از پیشنهاد هاش برا بعضی خط ها بسته ی ۱۵ گیگی وجود دپره ۴۰ تومن برای یک ماه
(31-12-2015، 11:00 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای رایتل نت و شارژ رایگان هست ؟
اگه چیزی فعاله لطفا بگید
فقط ایرانسل و همراه شارژ و نت رایگان میذارن رایتل تاحالا ندیدم بذاره
موفق باشید
mjaz-mzang-safarb-rdah-jamj-tshan-sarz-tgaz

تست شد !
هیچ خبری نبود  Huh Dodgy