موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سامانه 737931 وقتی کدتو بزنن مث هرمی های قبلی پیام میاد که کدو زدن یا نه؟
(31-12-2015، 04:55 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه، هر 4 نفر که کدتونو بزنن فقط پیام شارژش میاد
(31-12-2015، 04:55 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیاد
(31-12-2015، 04:57 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه، هر 4 نفر که کدتونو بزنن فقط پیام شارژش میاد

پس چجوری میشه فهمید فعاله یا نه؟ اخه من دیشب ساعت حدود 9 عضو شدم کد هم گرفتم.  4 نفرهم کدمو زدن ولی هیچ پیامی نیومد  لغو کردم دیگه. بعدش هم دیگه پیامی نیومد
شانسيه قطع و_وصل ميشه اگه شانست بگيره ميده شارژتواگرم نگيره نميده
(31-12-2015، 05:01 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس چجوری میشه فهمید فعاله یا نه؟ اخه من دیشب ساعت حدود 9 عضو شدم کد هم گرفتم.  4 نفرهم کدمو زدن ولی هیچ پیامی نیومد  لغو کردم دیگه. بعدش هم دیگه پیامی نیومد

در صورتی که پیام شارژ بیاد میدونین فعاله، این سامانه هنگ کردن و غیر فعال شدنشم زیاده
(31-12-2015، 05:04 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2015، 05:01 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس چجوری میشه فهمید فعاله یا نه؟ اخه من دیشب ساعت حدود 9 عضو شدم کد هم گرفتم.  4 نفرهم کدمو زدن ولی هیچ پیامی نیومد  ......
هرمی ایرانسل از همون اول مشکل داشت . به نظرم از اول فعالش نمیکردیم بهتر بود 
معلوم نیست به چه صراطی مستقیمه 
شاید شارژت بیاد شاید نیاد
من بعد اینکه لغو کردم شارژم اومد
نمیشه روش حساب باز کرد
این پیام از ایرانسل اومده واسم. نمیدونم فقط واسه خط منه یا همه خطوط 

200 تومان مکالمه کنید و تا 2000 تومان در همان تماس رایگان بگیرید ( تا 11 دی )
(31-12-2015، 05:26 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این پیام از ایرانسل اومده واسم. نمیدونم فقط واسه خط منه یا همه خطوط 

200 تومان مکالمه کنید و تا 2000 تومان در همان تماس رایگان بگیرید ( تا 11 دی )

پیام انبوهه، به اکثر خط ها پیام میده
این چند پیام مدتیه هر روز ب تعدادی خطوط میاد و برای همه کاربرد داره Biggrin.gif

- در جشنواره زمستان ایرانسل با هر بار شارژ سیم کارت ب مبلغ 5000 تومان یا بیشتر 1000 پیامک ایرانسلی یک روزه هدیه بگیرید!
- فقط فردا(جمعه ها) با هر شارژ بیشتر از 5 هزار تومان، 5 برابر هدیه مکالمه ایرانسلی بگیرید.
- 200 تومان مکالمه کنید و تا 2000 تومان در همان تماس رایگان بگیرید (تا 11 دی)
- کارت بانکی! روش جدید خرید پیشنهادهای استثنایی را امتحان کنید. *4444*1#