موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-12-2015، 07:48 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این adost نمیده مگه نه؟ میگه اگه تموم نشده باشه از ساعت 18 تا 24 اقدام کنید

قبلا هم مینوشت از ساعت 18 ب بعد ممکن بود بعده 18 فعال بشه ولی الان ک ب 19 داریم نزدیک میشیم اگه این پیام داده یعنی تموم شده و شاید بعد دوباره فعال کنن مانند میلیونر ک دیشب نوشته بود 1000 نفره ولی دوباره تا 24 شارژ میداده Sad.gif
(23-12-2015، 07:51 PM)ایدا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2015، 07:48 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان لغوش کنیم یا نه ؟؟؟

منم همونوپرسیدم...ولی فک کنم نده
دوست عزيز،
درصورتي که شارژ به پايان نرسيده باشد،
از ساعت 18 لغايت 24 دوم دي ميتوانيد شارژ خود را دريافت کنيد!
-
بيش از 3ميليارد ريال جايزه و
هرهفته 100ميليون ريال تا پايان زمستان
با ارسالADOST به8282
(23-12-2015، 07:49 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mliga
فقط داد..
اون دوتا نداد..یکیش گفت دوست عزیز تا 12 وقت دارد...اونم جز 1000 نفر نیستین

mliga رو زودتر وارد کن
ب من استفاده شده داد
MLIGA با تشکر میاد چیکاررکنم؟
(23-12-2015، 07:52 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبلا هم مینوشت از ساعت 18 ب بعد ممکن بود بعده 18 فعال بشه ولی الان ک ب 19 داریم نزدیک میشیم اگه این پیام داده یعنی تموم شده و شاید بعد دوباره فعال کنن مانند میلیونر ک دیشب نوشته بود 1000 نفره ولی دوباره تا 24 شارژ میداده Sad.gif

باشه پس منتظریم Tongue
البته دوستان الان ادوست غیرفعال شده عضو نشین فکنم اگه دوباره بعد فعال بشه باید لغو کرد دوباره عضو شد ( ک احتمالش کمه فعال بشه احتمالا محدود 1000 نفره بوده)
لطفا بگین MELIGA با تشکر میاد چیکار کنم؟
(23-12-2015، 07:57 PM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسم عجله نکن..بزا نیم ساعت یه ساعت دیگه بزن...اگه محدود بودن تا الان تموم میشدن.تو اس هم حرفی از محدود یا نامحدود بودنش نزده
(23-12-2015، 07:57 PM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبر کنید حداقل ده دقیقه دیگه دوباره بفرستید