موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-01-2016، 04:57 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 737476 به من سوال نداد چرا؟؟؟خودم جوابو بفرستم؟؟

اگر دیروز عضو شدید حتما باید بهتون سوالو بفرسته
وگرنه اگر سوال نفرسته و خودتون جواب بدید قبول نیست من تست کردم
(04-01-2016، 04:57 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای یکی از سیمکارتهای منم سوالش نیومده بود خودم جوابشو ( فیروزه ) به 737476 فرستادم جواب پیامش اومد و امتیاز داد
4شنبه عضوشم ميشه
(04-01-2016، 05:04 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 05:00 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای یکی از سیمکارتهای منم سوالش نیومده بود خودم جوابشو ( فیروزه ) به 737476 فرستادم جواب پیامش اومد و امتیاز داد

همینجوری "فیروزه" خالی بنویسم؟؟؟

بله به 737476
(04-01-2016، 05:00 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4شنبه عضوشم ميشه

تا جمعه باید سه سوال جواب درست بدی
اگه چهارشنبه عضو بشی تا روز جمعه نهایت دو تا سوال میتونی جواب بدی در نتیجه روز جمعه به شما شارژ نمیده
(04-01-2016، 05:00 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4شنبه عضوشم ميشه

به نظرم همین امروز عضو شی بهتره
چون چهارشنبه عضو شی روز پنج شنبه اولین سوال رو میفرسته که یه سوال کم میاد
از طرفی معلوم نیست روز جمعه هم سوال بده امکان داره روز جمعه فقط واسه جمع کردن امتیاز و دادن شارژ باشه
به نظر من امروز عضو شو تا سه روز آینده سوال هارو واست بفرسته
سفید برفی.
دوست محترم.برای بررسی دقیق تر این موضوع لطفا شماره خط ایرانسل خودتون  رو به همراه شرح دقیق موضوع به ادرس زیر بفرستید.
sm@mtnirancell.ir
(04-01-2016، 05:07 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-01-2016، 05:00 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
4شنبه عضوشم ميشه

تا جمعه باید سه سوال جواب درست بدی
اگه چهارشنبه عضو بشی تا روز جمعه نهایت دو تا سوال میتونی جواب بدی در نتیجه روز جمعه به شما شارژ نمیده

با خطوط شارژدار چه موقع عضو بشم بهتره که هزینه کمتری داشته باشه
(04-01-2016، 05:12 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با خطوط شارژدار چه موقع عضو بشم بهتره که هزینه کمتری داشته باشه

امروز بهترین فرصت برای عضو شدن ( 737476 ) هستش .
ممکنه روز جمعه سوال نفرسته و یه سوال کم بیارید برای گرفتن شارژ 5 تومنی ایرانسل
۷۳۷۹۵۷پیامک انبوه داده تست کردم فعال نشده