موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شماره ی پیشتیبانی این هرمی را بدید 
جواب پیامم نمیده
(24-12-2015، 12:27 AM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شماره ی پیشتیبانی این هرمی را بدید 
جواب پیامم نمیده

۰۲۱۹۶۸۶۴۲۶۴
الان نیستن تا فردا
کسی از ADOST گرفته؟
هنوز فعاله؟
(24-12-2015، 12:45 AM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از ADOST گرفته؟
هنوز فعاله؟

ربع ساعت پیش زدم شارژ نداد
‏(‏ دوست عزيز،
درصورتي که شارژ به پايان نرسيده باشد،
از ساعت 18 لغايت 24 دوم دي ميتوانيد شارژ خود را دريافت کنيد! )
سلام دوستان ممنون 
من از ام لیگا دو تا گرفتم
فکر کنم adost سرکاری بود هیشکی نتونست ازش شارژ بگیره
(24-12-2015، 01:05 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوایل که اعلام کردن شارژ میداد احتمالا محدود ۱۰۰۰ نفری بوده
من شناسه 50 مگ نت مال 27 ام ماه قبل زدم از دیشب نمیگرفت مگه نگفتن مهلت 1 هفته هست البته فکنم گاهی بیشتر از یک هفته هم جواب میداده ...
(24-12-2015، 01:05 AM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اازش گرفتم اما زود تموم شد فک کنم همش میگفت با تشکر ازشما...
(24-12-2015، 01:21 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شناسه 50 مگ نت مال 27 ام ماه قبل زدم از دیشب نمیگرفت مگه نگفتن مهلت 1 هفته هست البته فکنم گاهی بیشتر از یک هفته هم جواب میداده ...

هیچ حساب کتابی نداره چه وقت میسوزه
ممکنه ۲ هفته هم دووم بیاه،ممکنه ۲ ۳ روزه بسوزه