موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-12-2015، 09:50 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-12-2015، 09:45 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ساعت 6 زدم 2 دوتا گرفتم

کدتو به 34 فرستاده بودن یا 31 ؟

31
کدو زدم بازم نیومد
واسه کسی اگه الان اومده بگه؟
دوستان هرمی فقط به مدت چند دقیقه فعال بود 
با ارسال L به سرشماره ها لغو کنید اگه فعال شد دوباره بفرستید
فقط همینو کم داشتیم که دبگه هرمی ها هم محدود شدن Biggrin.gif
(28-12-2015، 08:54 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-12-2015، 08:48 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2 نفرو که مطمعنم کدمو فرستادن پس کو شارژ 
هنگه یا نمیخواد شارژو بده

الان هنگ نیست کد میزنی جواب میاد ولی شارژ نمیده ظاهرا از شارژ دادن پشیمون شدن

والله بنده که فکر نمیکنم هرمی درست کار کنه.البته قانونی و درستش همینه... دوستان زحمت کشیدن به هر حال تلاش های شبانه روزی؛ گزارش های مکرر ...
خوشحال باشید که دیگه شارژ استفاده شده هم بهتون نمیده ... چه برسه به سالم . Heart.gif البته امیدوارم درست بشه...ولی چیزی ک مشخصه لازم به گفتن هم نبود....
دوستان عزيز همگي درست ميگيد ولي بهتره دعوا و اين چيزا نشه و بحث رو تمومش كنيم به هر حال كاري هست كه شده... لطفا ازتون خواهش ميكنم با هم دعوا نكنيد و خوب باشيد بحث رو ادامه نديد... همگي درست ميگيد ولي خوب براي حفظ نظم انجمن مجبور به پاك كردن شدم ببخشيد Heart.gif خيلي ممنون از همگي Heart.gif Tongue.gif
737931 رو ساعت 8 تست کردم
کد خودمو فرستادم واسه سیمکارت دیگه جواب اومد اما واسه سیم خودم جوابی نیومد
جواب هاشم سریع میومد  Undecided.gif Undecided.gif
737934 اصلا جواب نمیده
با خط 0990 میشه تو هرمی شرکت کرد?
دوستان من تا جایی ک الان در لیست ایرانسل دیدم 737931 جز مسابقات دارای شارژ نبوده و ب احتمال زیاد همون 1000 شارژ محدود رو ب شکل هرمی گذاشته بوده ک زود تموم شده..
(29-12-2015، 11:08 AM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با خط 0990 میشه تو هرمی شرکت کرد?

بعضی مسابقات هرمی برای 0990 کد بزنیم فقط ب خطی ک دعوت کرده شارژ میده ولی برای 201013 فکنم براش جواب میومد و کد دعوت هم میداد..