موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-01-2016، 04:51 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه ی مشاعره ( 84850 )
[ برای دریافت پیشنهاد امروز HE 555 را بفرست به 8282 ]
خب ما میدونیم پیشنهادش شارژ با وقفه ست...
برای دریافت شارژ باید HE 555 امروز بفرسیدم ؟

یکی از کاربرا دفعه قبل برای مسابقه ای مشابه گفت مرحله دوم بعده 12 فرستاده شارژ رو داده منم میخوام اینبار ریسک کنم مرحله دوم فقط بعده نیمه شب ک شارژش فعال شد بفرستم امیدواریم اینبارم این مدلی بده Biggrin.gif
(06-01-2016، 04:51 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه ی مشاعره ( 84850 )
[ برای دریافت پیشنهاد امروز HE 555 را بفرست به 8282 ]
خب ما میدونیم پیشنهادش شارژ با وقفه ست...
برای دریافت شارژ باید HE 555  امروز بفرسیدم ؟

وقتی جایزه مشخصه و برای تمام خط ها هم یه جایزه در نظر گرفته شده پس نیازی به ارسال he 555 واسه فهمیدن جایزه نیست و فقط 120 تومن ضرر میکنی
سلام دوستان من ۶ تا پیام تبریک هرمی ایرانسل برام اومد ولی وقتی فرستادم
۶ تا داد ولی تکراری بودن چیکار کنم Undecided.gif Sad.gif
(06-01-2016، 04:53 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 737470 مال چه شرکتیه
1 ملونو میده

737470 مال همون شرکت بیپ هست ک قراره جمعه شارژ 5 تومنی با پاسخ صحیح ب 3 سوال و داشتن حداقل امتیاز 300 بده و اگه شارژ 5 رو بده اون 1 میلیون مورد نظر شمام لابد میده Biggrin.gif
(06-01-2016، 05:05 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶ تا داد ولی تکراری بودن چیکار کنم Undecided.gif Sad.gif

باید با فاصله 1000 میفرستادی
(06-01-2016، 05:09 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2016، 05:05 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶ تا داد ولی تکراری بودن چیکار کنم  Undecided.gif  Sad.gif

من با فاصله نیم ساعت فرستادم بازم تکراری داد. از کی اینجوری شد دوباره که باید با فاصله بفرستیم؟ دیروز اینجوری نبود که
(06-01-2016، 05:15 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-01-2016، 05:09 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با فاصله نیم ساعت فرستادم بازم تکراری داد. از کی اینجوری شد دوباره که باید با فاصله بفرستیم؟ دیروز اینجوری نبود که

به پشتیبان زنگ زدم گف سامانه قاطی کرده شارژها براتون ارسال میشه
ولی بازم خبری نشد Angry.gif
کسی تا حالا از این هرمیا پول دریافت کرده لطفا بگید

پشتیبانی تماس _ بگو پین استفاده شده
دریافت کردم اگه پیگیری کردن که هیچ اگه نه
700تماس بگیرید.
(06-01-2016، 05:15 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست محترم.
هرموقعه پیامک تبریک داد سری 1000 رو بفرستید بعد
از دریافت شارژ سری استفاده کنید