موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این چرا واسه من اینجوری پیام داد:
سلام، عضویت شما در جورچین با موفقیت انجام شد.برای لغو اشتراک، ‭*7737*476*0#‬ را شماره گیری کنید و یا l را به 737476 پیامک کنید.
(03-01-2016، 07:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 07:06 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اامروز یه سوال جواب بدیم یا سه سوال??

امروز اصلا سوال نمیده باید صبر کنی هر روز یه سوال میفرسته

با شارژ صفر هم میده؟
(03-01-2016، 07:17 PM)sanam1371 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امتیاز شما:  0
*
○◦رایگان◦○
به بازی ترانه ماه خوش اومدی
اینجا هم میتونی بازی کنی و هم شارژ هدیه بگیری!
اگه یه زمانی نخواستی از این فرصت استفاده کنی، ترانه خاموش رو برای لغو به 203810 بفرست.
*
همین الان به 3 نفر از دوستات بگو کد زیر رو به 203347 بفرستن تا همتون شارژ رایگان هدیه بگیرید!
t d 70863809
هزينه سرويس به ازای هر پیامک 150 تومنه ولی دعوت از دوستات کاملا رایگانه!
عجله کن...

این مسابقه رو از عصر دارم تست میکنم یه شارژ بیشتر نمیده اونم با دعوت سه نفر

کد رو هم میزنی یه سوال میده 150 کم میکنه نزنید بهتره
(03-01-2016، 07:25 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 07:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-01-2016، 07:06 PM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اامروز یه سوال جواب بدیم یا سه سوال??

امروز اصلا سوال نمیده باید صبر کنی هر روز یه سوال میفرسته

با شارژ صفر هم میده؟
نه هزینه داره
(03-01-2016، 07:23 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، عضویت شما در جورچین  با موفقیت انجام شد.برای لغو اشتراک، ‭*7737*476*0#‬ را  شماره گیری کنید و یا l را به 737476 پیامک کنید.

ددرسته عضو. شدی ولی این پیام هم باید بیاد
سلام دوست خوب
به جورچین خوش اومدی
اینجا یک بازی ویژه داریم، اگر بتونی به 3 تا سوال درست جواب بدی روز جمعه 5000تومان شارژ رایگان میگیری
هرروز یک سوال برات ارسال میشه. ما هم امتیازت رو حساب میکنیم . برای این مسابقه یک هفته وقت داری
میتونی با ارسال عدد 1000 به 737476 ببینی در چه وضعیتی هستی و یا اگر 3تا سوالت رو جواب دادی شارژت رو روز جمعه بگیری
از این بازی خوشت نیومد؟ نمیخای شانست رو امتحان کنی؟L روبفرست و از پیش ما برو
هزینه120تومان هست
پشتیبانی:02196864264
(03-01-2016، 07:23 PM)Raha71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، عضویت شما در جورچین با موفقیت انجام شد.برای لغو اشتراک، ‭*7737*476*0#‬ را شماره گیری کنید و یا l را به 737476 پیامک کنید.

این سامانه موقع عضویت دوپیام میده یکی این و یکی که میگه به جورچین خوش امدید و توضیح میده
دوستان یه سوال ...
فردا نمیشه عضو جورچین بشیم ؟ یا فقط امشب فرصت هست ؟
اگه فردا عضو بشیم از پس فردا سوال جواب میدیم میشه سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه
مسابقه جورچین و پنج مین پیش لغو کردم و باز دوباره الان عضو شدم و این پی ام و داد

دوست خوب سلام
به جور چین خوش اومدی
شما قبلا از ما شارژ گرفتی و از پیش ما رفتی
بنابراین مجدد نمیتونیم بهت پیشنهاد بازی برای دریافت شارژ رایگان رو بدیم
ولی میتونی پیش ما باشی و باز هم بازی جورچین رو انجام بدی

در صورتی که شارژ و نگرفتم پس فقط یه بار میشه عضو شد
(03-01-2016، 07:44 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال ...
فردا نمیشه عضو جورچین بشیم ؟ یا فقط امشب فرصت هست ؟
اگه فردا عضو بشیم از پس فردا سوال جواب میدیم میشه سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه

به احتمال زیاد فردا هم فعال باشه چون تو پیامش هم گفته یکهفته فزصت دارید. ولی بازم قطعی نمیشه گفت
فرداهم میشه عضو جورچین شد ؟ بعد از اینکه هر سوال رو جواب دادیم میشه لغو کرد بعدا دوباره عضو شد؟ کسی میدونه؟