موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
? دو طرح ایرانسل مخصوص روزهای جمعه ?

طرح 1:
یک هدیه ویژه فقط مخصوص امروز جمعه !
اگه می خواید جمعه متفاوتی داشته باشید، فقط کافیه سیم کارت خودتونو پنج هزار تومان یا بیشتر شارژ کنید تا پنج برابر مکالمه رایگان هدیه بگیرید.
یادتون نره که این هدیه فقط تا پایان امروز اعتبار داره، پس حسابی سرگرم مکالمه بشید
طرح 2:
طرح تعرفه آدینه ماهانه
با شماره گیری کد زیر بمدت یک ماه فقط در روزهای جمعه از تخفیف ویژه %50 در مکالمات درون شبکه برخوردار بشین

*555*113#
هزینه فعالسازی: 1000 تومان
البته اینم ایرانسل هر روز پیام میده که در جشنواره زمستان ایرانسل با هر بار شارژ سیم کارت ب مبلغ 5000 تومان یا بیشتر 1000 پیامک ایرانسلی یک روزه هدیه بگیرید!
ولی کاش یک ماه بود  Biggrin.gif
10 گیگ اینترنت ایرانسل 1 روزه فقط 500 تومان
خرید فقط از طریق برنامه (ایرانسل من)
دانلود مستقیم
92.42.51.227/dls/selfcare

بعد از نصب برنامه بالا با شماره ای که می خواهید بسته فعال کنید داخل برنامه ثبت نام کنید.
بعد در صفحه اصلی از قسمت (خرید بسته افزایشی) اینترنت روزانه را انتخاب کنید و بسته اینترنتی نامحدود 30 دقیقه ای 500 تومنی را انتخاب کنید و بخرید بعد از خرید توی مانده اینترنت میگه نامحدود 30 دقیقه ای ولی 10 گیگ 1 روزه میده

توجه کنید که معلوم نیست این بسته تا چه وقتی قایل خرید است من الان تست کردم و بسته 1 روزه داد
بسته 6 گیگابایتی رایتل

15هزار تومان

3 گیگ + 3 گیگ هدیه ساعات افت مصرف

ساعت افت مصرف از2:00 تا 8:00 بامداد میباشد

مهلت بسته یکماهه

تنها با شماره گیری کد زیر:
*142*1*1*3*4#
10 گیگ به قیمت 500 تومن رو ایرانسل درستش کرد نزنید
سلام خدمت همه موبایل روزیهای عزیز

هر کاری کردم نگم نشد هر کاری کردم که مشکلم از بین بره نرفت چون کسی گوش نکرد

یک ادم رفته در یک انجمن به نام اکانت من در این انجمن اکانت مشابه ساخته و احتمالا قصد سویی داره از این کارش خواستم فقط بگم من در اونجا نیستم با اسم اکانتم و جعلیه

دیگه خودتون قضاوت کنید

خواهشا پاک نشه تا همه ببینند
(25-12-2015، 04:40 PM)1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
10 گیگ اینترنت ایرانسل 1 روزه فقط 500 تومان
خرید فقط از طریق برنامه (ایرانسل من)
دانلود مستقیم
92.42.51.227/dls/selfcare

بعد از نصب برنامه بالا با شماره ای که می خواهید بسته فعال کنید داخل برنامه ثبت نام کنید.
بعد در صفحه اصلی از قسمت (خرید بسته افزایشی) اینترنت روزانه را انتخاب کنید و بسته اینترنتی نامحدود 30 دقیقه ای 500 تومنی را انتخاب کنید و بخرید بعد از خرید توی مانده اینترنت میگه نامحدود 30 دقیقه ای ولی 10 گیگ 1 روزه میده

توجه کنید که معلوم نیست این بسته تا چه وقتی قایل خرید است من الان تست کردم و بسته 1 روزه داد
سر نيم ساعت بسته غير فعال ميشه و از مصرف ازاد استفاده ميكنه حتي توي ايرانسل من هم انقضا رو همون روز ميزنه ولي با دستور ستاره 555 ستاره 4 ستاره 1 مدت رو يك روز بعد نشون ميداد كه اشتباه بود ... حتي اخطار مصرف ازاد بعد از تموم شدن مدت ٣٠ دقيقه رو هم نميزنه ....
(25-12-2015، 05:54 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2015، 05:13 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه تخفیف شارژ ایرانسل نداریم؟؟؟؟؟ Huh.gif Huh.gif

کسی نیس جواب من را بدهد؟؟

سلام نه سامانه تخفيف شارژ فعال نيست
(25-12-2015، 05:59 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همین الان همراه اس زد Lightbulb.gif تست نشده Lightbulb.gif

تبريك! برنده كارت شارژ 1000 توماني شديد
با ارسال عدد 46 به 9090

و عضويت در سرويس اخبار تيم هاي برتر
آن را دريافت كنيد
قيمت 100 تومان

41 هم پیام داد.
(25-12-2015، 06:01 PM)bia2learn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-12-2015، 05:59 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان همین الان همراه اس زد  Lightbulb.gif تست نشده Lightbulb.gif

تبريك! برنده كارت شارژ 1000 توماني شديد
با ارسال عدد 46 به 9090

و عضويت در سرويس اخبار تيم هاي برتر
آن را دريافت كنيد
قيمت 100 تومان

41 هم پیام داد.

از ٩٠٩٠ صبح مدت چند دقيقه فعال شدن و شارژ دادن و دوستان هم اعلام كردن