موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-01-2016، 07:54 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سهمیه رایگان کارت شارژ اعلام شد
کارت شارژ 2000 تومانی کافیست جزو2000 نفر اول مسابقه باشید ارسال عدد 1 برای دریافت کارت شارژ
تست نشده

اقا فرزاد شماره رو که نگذاشتید اما فکر کنم همون 737650 باشه که تست شد گفت تموم شد . پستهای قبل توضیحش هست
سلام بچه ها الان میشه عضو mshad  و  

tshan
بشم و فردا شارژ بگیرم
راستی این مسابقه ها فقط واسه سیمکارتای جدیده یا به همه شارژ میده
بنظرتون لغو کنیم دیگه فکر نکنم بده من میخوام لغوکنم
(08-01-2016، 08:38 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

tshan
بشم و فردا شارژ بگیرم

اگر از روز شنبه تا الان ازشون شارژ نگرفتید الان میتونید بگیرید
(08-01-2016، 08:38 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرتون لغو کنیم دیگه فکر نکنم بده من میخوام لغوکنم

به نظر من لغو نکنید. تا ساعت 12 فرصت دارید برای لغو . پس فعلا صبر کنید هنوز شاید داد
(08-01-2016، 08:40 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2016، 08:38 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

tshan
بشم و فردا شارژ بگیرم

MSHAD مگه شارژ میده؟
اونایی که مسابقه tshan  رو ازشنبه تا امروز شرکت نکردن الان بزنن شارژ میده دیگه دو مرحله ایی هم نیست من الان زدم بهم

شارژداد
(08-01-2016، 08:46 PM)MOHAMMAD H J R B A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-01-2016، 08:40 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

tshan
بشم و فردا شارژ بگیرم

MSHAD مگه شارژ میده؟
 MSHA  هست
tshanچی فرستادی
(08-01-2016، 08:49 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
tshanچی فرستادی

1به 84807