موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام میگم کد ایرانسل همون کد همیشگیه یا تغییر کرده..
(05-01-2016، 08:18 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرمی همون کدهای سامانه های قبلی هست
سلام دوستان 8123 هنوز ش میده؟
(05-01-2016، 08:40 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیشب با خط جدید زدم مرحله دومش رو تا دو ساعت منتظر موندم جواب نداد بعد که لغو کردم جواب لغوش سریع اومد
شما عضو شو اگه شارژ نداد لغو کن هزینه ای نداره
(05-01-2016، 08:46 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-01-2016، 08:40 PM)-sajad- نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیشب با خط جدید زدم مرحله دومش رو تا دو ساعت منتظر موندم جواب نداد بعد که لغو کردم جواب لغوش سریع اومد
شما عضو شو اگه شارژ نداد لغو کن هزینه ای  نداره

رفیق بزن اگرم جواب نیومد اشکالی نداره بعداز 12 بزن حتما صبی شارژت میات خودم دیشب امتحان کرد باینکه جوابش نیومد بعداز 12 زدم صبی شارژ اومد
(05-01-2016، 08:18 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام این چرا کد نمیده؟؟؟
سلام، عضویت شما در دوست کاغذی با موفقیت انجام شد.برای لغو اشتراک، L را به 737462 پیامک کنید.
(05-01-2016، 09:22 PM)aryan225 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این چرا کد نمیده؟؟؟
سلام، عضویت شما در دوست کاغذی  با موفقیت انجام شد.برای لغو اشتراک، L را به 737462 پیامک کنید.

سلام هرمی شمارش 737470 هست نه 737462
سلام جواب سوال مسابقه ۷۳۷۴۷۶حافظ میشه
اینکه گفت بازم سوال میپرسم  
واقعا کارت عالی بود
امتیاز این جواب درست 100 و مجموع امتیازت 300
امروز گل کاشتی
ببینم فردا چکار می کنی
Angry.gif
تاجمعه سوال ميپرسه
روزجمعه معلوم ميشه ميده واقعأ
يا_نه