موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، مسابقه جورچین به سه سوال درست جواب دادم، دوباره سوال امروز رو جواب بدم یا نه؟

محض احتیاط جواب بده ضرر نداره
(07-01-2016، 12:51 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسلی عزیز جهت دریافت 5000تومان شارژ رایگان در روز جمعه، تایید خود را اعلام کنید ثبت نام رایگان با ارسال1به737476 در جورچین
امتیازم 400
چیکار کنم بفرستم یا نه ؟

بفرستین میگه شما از قبل عضو بوده اید  اتفاق خاصی نمیوفته
دوستان مسابقه جورچین توضیح میدید؟الان میشه شرکت کرد
(07-01-2016، 01:03 PM)fanom13 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مسابقه جورچین توضیح میدید؟الان میشه شرکت کرد

یه مسابقه هست که از اول هفته شروع شد و گفته که در طول هفته اگر به 3 سوال جواب صحیح بدید روز جمعه شارژ 5 تومانی هدیه میده. الان دیگه نمیشه شرکت کرد. ولی احتمال داره هفته اینده هم فعال باشه اونوقت میتونید شرکت کنید
سلام دوستان
هرمی همراه اول هر سه فعالن 
۲۰۱۰۱۳ اگه براوت جواب نیومد کد رو به سر شماره۲۰۱۶۱۹ ارسال کنید
سلام دوستان امروز جورچین سومین سوالم پرسید
ولی من به جای آفتاب بفرستم افتاب فرستادم حالا دیگه جمعه شارژ نمیده و باید لغو کنم؟
(07-01-2016، 02:32 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی من به جای آفتاب بفرستم افتاب فرستادم حالا دیگه جمعه شارژ نمیده و باید لغو کنم؟

اره منم همین شد Undecided.gif
(07-01-2016، 02:34 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2016، 02:32 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم  همین شد  Undecided.gif

شما لغو کردید؟

میتونید لغو نکنید فعلا. شاید جمعه هم سوال بده و امتیازتون 300 بشه. البته ریسکه. انتخاب با خودتون که لغو کنید یا نه
(07-01-2016، 02:37 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2016، 02:34 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره منم  همین شد  Undecided.gif

شما لغو کردید؟

نه شاید فردا سوال بیاد ندادم اینم رو بقیه بد شانسیام Sad.gif