موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من کد یکی از دوستان به 737470 فرستادم 3 ساعت هم گذشته هنوزم جوابش نیومده چرا هرمی ایرانسل اینطوریه؟راه حلش چیه
۸۱۲۳ با شارژصفر هم میده؟؟؟
(04-01-2016، 09:49 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها قبلا از ۸۱۲۳شارژ گرفته بودم الان میتونم عضوشم یا نه

اگه قبلا شارژ گرفتی ازش دیگه نمیده بهت،،
هرمی ایرانسل بعد از ساعت 12 برام پیامی نیومد مال شما چطور؟
205025 جدیده؟کی فعال شد؟
(04-01-2016، 10:00 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
205025 جدیده؟کی فعال شد؟

بله عصر آپدیت شده
(04-01-2016، 09:59 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب کدم رو زدن اما امروز عصر شارژ رو گرفتم خیلی طول میکشه.اگه بتونین شب ساعت ۳به بعد بزنید راحت میده
(04-01-2016، 09:59 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان بعد چهل و پنج دقیقه جوابش او مد
یکی کد هرمی همراه بگذاره بزنم Wink.gif
(04-01-2016، 10:21 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کد هرمی همراه بگذاره بزنم Wink.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.