موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-01-2016، 11:01 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال دیگه دوستان. من امتیازم از جورچین 200 هستش . الانم که هنوز شارژشو نداده. به نظرتون الان جواب سوال رو بدم یا صبر کنم اگه شارژ داد اونوقت جواب بدم؟  میشه اینجوری؟

به نظرم سوال رو جواب بدید که موقع گرفتن شارژ مشکلی نداشته باشید چون معلوم نیست باز چه بهانه ای میخواد دربیاره
(08-01-2016، 11:01 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال دیگه دوستان. من امتیازم از جورچین 200 هستش . الانم که هنوز شارژشو نداده. به نظرتون الان جواب سوال رو بدم یا صبر کنم اگه شارژ داد اونوقت جواب بدم؟  میشه اینجوری؟

سلام 
روزای قبل که تا ساعت ۵ عصر هم میزدم ثبت میشد اما چون امروز میخواد شارژشو بده بهتره زودتر بزنی و بخاطر ۱۲۰ت ارزش نداره ریسک کنی بزن حتما
من چهارتا سوال ج دادم ۱۰۰۰رومیفرستم میگه به سه سوال پاسخ درست نداده اید سوال پنجمی هم ج بدم؟؟؟؟؟؟
(08-01-2016، 11:16 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من چهارتا سوال ج دادم ۱۰۰۰رومیفرستم میگه به سه سوال پاسخ درست نداده اید سوال پنجمی هم ج بدم؟؟؟؟؟؟

بله
(08-01-2016، 11:16 AM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1000 که بفرستین همین متنو میفرسته، اگه امتیازتون 300 هست نیاز به جواب سوال پنجم نیست
737476 پین شارژ 5000 میده درسته?
MaHvAsH BaNo
امتیازم 300 هس
منظورم اینه یهو شناسه شارژ 5 هزاری نده
ممنون
(08-01-2016، 11:10 AM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
روزای قبل که تا ساعت ۵ عصر هم میزدم ثبت میشد اما چون امروز میخواد شارژشو بده بهتره زودتر بزنی و بخاطر ۱۲۰ت ارزش نداره ریسک کنی بزن حتما

من دیشب جواب مسابقه دیروزو دادم ثبت شد . حالا امروز نمیدونم
بچه ها من سه سوال جواب دادم الانم سوال چهرم رو جواب دادم هزار رو فرستادم هیچ جوابی نیومد بنظرتون میخواد شارژ رو نده
(08-01-2016، 11:52 AM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من سه سوال جواب دادم الانم سوال چهرم رو جواب دادم هزار رو فرستادم هیچ جوابی نیومد بنظرتون میخواد شارژ رو نده

ان شاالله که تا غروب شارژو میده