موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-01-2016، 08:25 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 08:11 PM)MOHAMMAD H J R B A نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وقتی شناسه های 5000 تومانی وارد میشن 1000 پیامک درون شبکه ای 1 روزه هم هدیه میده بهتون
مگه شناسه ها وارد میشن الان Huh.gif

آقا مهدی برای بعضی خط ها وارد میشه، اما چون سامانش شلوغه بعدا وارد کنید که تراکنش ناموفق نزنه و شناسه نسوزه
سلام 
من جواب  سوال  امروز  ساعت  7 دادم بعد اون  هرچقد  1000 میفرستم  بهم شارژ نمیده  میگه  تا جمعه  صبر کن یا میگه به 3 تا سوال جواب ندادی 
چیکار کنم  که شارژمو بده؟؟؟؟؟؟؟
با سوال  امروز که جواب دادم شد امتیازم 700
(10-01-2016، 08:34 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 08:30 PM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 08:29 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-01-2016، 08:27 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان ۱۰۰۰ بفرستین به ۷۳۷۴۷۶ دیگه نمیده
باید جمعه بفرستین......
ازونجایی که به کسایی که لغو کرده بودن هم امروز داد،شاید لغو کنید و جمعه عضو شین بده

خب وقتی امروز گرفتن دیگه چه کاریه دوباره جمعه عضو بشن و همون شناسه امروزی رو بگیرن؟!!!

برای کسانی هست که امروز نگرفتن . 
چون دیگه نمیده .

آها یعنی این پست شما مربوط میشه به کسایی که بعدا میخوان بدونن قضیه چیه؟
چون کسایی که چه لغو کردن چه لغو نکردن امروز میتونن بگیرن و شاید روزهای بعدم بتونن بگیرن
به هر حال ممنون
نه کسانی که قبلا هم 3 تا سوال جواب دادن الان شناسه نمیده دیگه و میگه باید جمعه ارسال کنید
737863 پیام شارژ داده بوده فکنم اسان زبان بود برا خطوطی ک نگرفتن بازم تست بشه
(10-01-2016، 08:32 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام 
من جواب  سوال  امروز  ساعت  7 دادم بعد اون  هرچقد  1000 میفرستم  بهم شارژ نمیده  میگه  تا جمعه  صبر کن یا میگه به 3 تا سوال جواب ندادی 
چیکار کنم  که شارژمو بده؟؟؟؟؟؟؟
با سوال  امروز که جواب دادم شد امتیازم 700

امتیازتون چه ۳۰۰ باشه چه ۷۰۰ تفاوتی نمیکنه باید به کسانی ک مینیمم ۳۰۰ دارن شارژرو بده مثل اینکه چند دقیقه فعال بوده و شناسه داده و باز غیر فعال شده پس باید صبر کنید تا دوباره سامانه فعال شه
موفق باشید
سلام جای شارژ 8123 بمن یک شناسه داد که مبلغ پرداختش با 720 پنج هزار تومانه از کجا بفهمم این شناسه مربوط به چه چیزی هستش؟
ممنون 
برای یکی از خطام امروز ظهر لغو کردم برای عضویت مجدد و گرفتن شارژ باید چیرو بفرستم ؟؟؟؟؟؟
1 به 737863 برای کسانیکه نگرفتن سامانه اسان زبان

12 به 737863
و پاسخ به یک سوال
(10-01-2016، 08:37 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737863 پیام شارژ داده بوده فکنم اسان زبان بود برا خطوطی ک نگرفتن بازم تست بشه

این مسابقه معمولا هر چندوقت فعال میشه و به کسایی که اصلا نگرفتن یه شارژ میده دوباره غیرفعال میشه
کلا به آپدیت شدنم اعتقادی نداره (به درد سیم های جدید میخوره)
(10-01-2016، 08:42 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
۷۳۷۸۶۳ پیام شارژ داده.اطلاع رسانی شده؟

من صفه قبل گفتم ولی معمولا اسان زبان ب خطوط جدید ک نگرفتن میده باید اونایی ک جدید دارن بزنن