موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یعنی لغو کرده باشیم امشب بزنیم نمیده؟؟؟
(07-01-2016، 12:07 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کل تنها در صورت هایی میگه فردا مجدد بفرستید که:۱) همون روز عضو سامانه شده باشید
۲)لغو کرده باشید

البته اینم بگم دیشب He 555 رو ک می‌فرستادم تحویل ک میداد خاموش میکردم،بخاطره این میتونه باشه؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه بعضی خط ها این اتفاق افتاده، منم دیروز عضو شدم و 12 فرستادم گفت مجدد فردا بفرست
فعلا لغو کردم که شب عضو شم و 12 مرحله دومو بزنم شما هم خواستی همین کارو کن
(07-01-2016، 12:11 PM)Hossein ariai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-01-2016، 12:07 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در کل تنها در صورت هایی میگه فردا مجدد بفرستید که:۱) همون روز عضو سامانه شده باشید
۲)لغو کرده باشید

البته اینم بگم دیشب He 555 رو ک می‌فرستادم تحویل ک میداد خاموش میکردم،بخاطره این میتونه باشه؟؟

خیر
تنها یک راه هس ک حتما بهتون میده امروز مجدد عضو شید فردا بزنید شناستون رو میده
موفق باشید
(07-01-2016، 12:10 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی لغو کرده باشیم امشب بزنیم نمیده؟؟؟

میده
دوستان 200 فرستادم 737476 و اصلا جواب نداد حالا اگه کد دیگه ای مانند مسابقات همراه اول برای دیدن امتیاز هست امیدوارم سایرین بذارن چون من دیروز امتیازم 200 بود و امروز سوال جواب دادم 400 شده بود و ظاهرا امتیاز سوالی ک همون روز نداده رو بعد میده...
این مشاعره همش خطای عضویت میگیره چیکار کنم Angry.gif
ایرانسلی عزیز جهت دریافت 5000تومان شارژ رایگان در روز جمعه، تایید خود را اعلام کنید ثبت نام رایگان با ارسال1به737476 در جورچین
امتیازم 400
چیکار کنم بفرستم یا نه ؟
سلام، مسابقه جورچین به سه سوال درست جواب دادم، دوباره سوال امروز رو جواب بدم یا نه؟
(07-01-2016، 12:53 PM)sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، مسابقه جورچین به سه سوال درست جواب دادم، دوباره سوال امروز رو جواب بدم یا نه؟

خودش گفته 3 سوال
برای محکم کاری ما سوال 4 هم جواب دادیم