موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ن فقط نوشت ب مسابقه هوادارا خوش امدید .. جوایز هم نوشته در متن پیام ک قرعه کشی صندوقچه طلا هست و حرف شارژ نزده در جوایز..
دوستان یه سوال
من که تقریباً یک سال هست این همه مسابقه چه ایرانسل چه همراه اول شرکت میکنم غیر شارژ چیز دیگه ای از این مسابقات نگرفتم
دوستان عزیز تا حالا از این صندوقچه طلا و ماشین ها برنده شدید؟؟؟؟ Angel.gif
9077 تست شد فعلا تبریک نگفت
(26-12-2015، 06:01 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال
من که تقریباً یک سال هست این همه مسابقه چه ایرانسل چه همراه اول شرکت میکنم غیر شارژ چیز دیگه ای از این مسابقات نگرفتم
اینا شارژهزارتومنیشونو به زور میدن میخان ماشین وخونه طلام بهت بدن
(26-12-2015، 06:01 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه سوال

فکنم اونایی قرعه کشی شرکت داده میشن ک مسابقات رو تا روز قرعه کشی لغو نکنن و ب امتیاز هم بستگی داره ولی یادمه یکی کاربرا گفت وجه نقد برنده شده بوده البته قرار بوده بعده یک ماه یا بیشتر براش بفرستن  Biggrin.gif
سلام دوستان
شارز نیست؟؟؟
نت رایگان ؟؟؟
اولی نوچ نداریم
نت نمیدونم
شارژ همراه اول
فقط کسایی ک نگرفتن بفرستن

ارسال 9 به 203860
سپس ارسال 0 به 203860
سپس ارسال sal به 203860
سپس ارسال جواب با فرمت زیر
ارسال s جواب به 203860
مثال: s ماه عسل

لغو با ارسال sal off به 203860
(26-12-2015، 06:29 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ همراه اول
فقط کسایی ک نگرفتن بفرستن

ارسال 9 به 203860
سپس ارسال 0 به 203860
سپس ارسال sal به 203860
سپس ارسال جواب با فرمت زیر
ارسال s جواب به 203860
مثال: s ماه عسل

لغو با ارسال sal off به 203860

به همه میده دوباره
دوستانی که قبلا گرفتن دوباره میتونن شرکت کنن
لینک جوابای مسابقه رو کسی بذاره