موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ﮐﺎﻓﯿﻪ 3 ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺭﺳﺖ ﺟﻮﺍﺏ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺳﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺟﻮﺭﭼﯿﻦ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺍﺳﺖ
دوستان این ايرانسله وبه این صورت که عضو میشی و نباید لغو کنی هر روز یک سوال میاد باید درست جواب بدي تا سه سوال
بعد روز جمعه شارژ پنج هزاری بهت ميده
کسی دوست داشت میتونه بزنه هزینه :1000 تومن
(03-01-2016، 06:29 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این ايرانسله وبه این صورت که عضو میشی و نباید لغو کنی هر روز یک سوال میاد باید درست جواب بدي تا سه سوال

داش سه سوال رو امروز باید جواب بدیم؟ یا بعد عضویت دیگه هیچ کاری نکنیم که خودش روزانه سوال بپرسه؟
(03-01-2016، 06:29 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف شما درست ولی از کجا معلوم که شارزو بده؟ایرانسل از این کلکا زیاد سوار کرده
(03-01-2016، 06:33 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش سه سوال رو امروز باید جواب بدیم؟ یا بعد عضویت دیگه هیچ کاری نکنیم که خودش روزانه سوال بپرسه؟

خودش هر روز یه سوال میفرسته
(03-01-2016، 06:33 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف شما درست ولی از کجا معلوم که شارزو بده؟ایرانسل از این کلکا زیاد سوار کرده

دوس خوبم هیچ اجباری تو شرکت در مسابقش نیست.این دیگه بستگی به ریسک خودتون داره...ما هم امیدواریم شارژو بده...اگه احیانا از شارژ خبری نبود حق اینو نداریم که از بچه های انجمن طلبکار بشیم.دوسان فقط لطف میکنن اطلاع رسانی میکنن
سلام دوستان 
شارژ فعال هست؟
(03-01-2016، 06:46 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 
شارژ فعال هست؟

اولی به همه میده و دومی به جدیدها که قبلا نگرفتند

ارسال ozv tshan
سپس ts 555 به 8282 و سپس باز فردا یا 12 امشب به بعد ts 555

ارسال 1 به 8123

سپس فردا یا 12 امشب به بعد p به 8123
(03-01-2016، 06:57 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب هردو اینا بمن شارژ نداد ۸۱۲۳ تکراری داد.
تخم مرغم ک چون لغو کرده بودم گفت عضو نشدی بعد ک عضو شدم گفت فردا کدتو میدیم.الان بنظرتون عضو شم ۱۲ ب بعد شارژمو میده؟

بله عضو شو مرحله دوم رو ۱۲ به بعد بزن شارژتو میده
8123 شارژ میده دیگه؟
(03-01-2016، 06:57 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیشب هردو اینا بمن شارژ نداد ۸۱۲۳ تکراری داد.
تخم مرغم ک چون لغو کرده بودم گفت عضو نشدی بعد ک عضو شدم گفت فردا کدتو میدیم.الان بنظرتون عضو شم ۱۲ ب بعد شارژمو میده؟

8123 حتما قبلا گرفته بودید که تکراری داده . 8282 هم معلوم نبود چطو شد. من یه خطم لغو کرده بودم بعد عضو شدم داد. ولی به خط دیگم مث شما گفت و نداد. ولی امشب لغو نکنید دیگه